Bolesti v podbrušku v 6. týždni

katrin91
23. feb 2018

Ahojte ☺️ možno pre niektore hlúpa otázka,lebo je ich tu určite veľa. Nemám sa to ale koho opýtať,pretože jediný,kto vie ,že som tehu je môj manžel. Som cca 5tt+5. V pondelok idem k lekárke,budem múdrejšia. Chcela by som však vedieť,či sú normálne bolesti v podbrušku. Ja som cítila mierne bolesti pred očakávanou menštruáciou, teraz cítim bolesti v podbrušku,nie veľmi,Max ako pri menštruácii alebo menej. Zväčša pri chôdzi alebo záťaži. Keď ležím ,je to ok. Je to normálne alebo sa mám niečoho obávať? Zle mi nebýva,iba ma bolia prsia a podbruško.

katrin91
autor
23. feb 2018

A aby som dodala,je to moje prvé trhu ,takže naozaj nemám ani šajn ako sa mám cítiť asi,čo je ešte normálne a čo nie.

bayonetts
23. feb 2018

Ahoj, je to uplne normalne roztahuje sa ti maternica aby drobec mal dostatok miesta 🙂 , pripadne si skus dat magnezium trosku by to mohlo povolit

katrin91
autor
23. feb 2018

@bayonetts ďakujem. Už mi manžel uteká kúpiť. Asi to nie je problém ,keď beriem aj kyselinu listovú ? Či ?

sharpey
23. feb 2018

Áno je to OK 🙂

deti95060810
23. feb 2018

pri prvom som to tiež tak mala...

katrin91
autor
23. feb 2018

Ďakujem baby

mina2415
23. feb 2018

Ja som to takto mala stále má pichalo V podbrusku tlaky gyn že sa mi rozťahuje maternica ale u mňa to nedopadlo Dobre. Držím palce nech je vsetko ako má byť 😘

lilu74
23. feb 2018

Roztahuje sa maternica a uhniezduje sa baby

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre