• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bolesti v podbrušku v prvom trimestri. Je to normálne?

28. júla 2017 
Aj mňa boli v podbrušku a aj prsia dosť som asi v piatom týždni dúfam že je všetko OK lebo pri každej bolesti mam strach pretože jeden potrat už bol
15. dec 2015 o 00:15  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@28121990 roztahuje sa maternica, pripravuje sa miesto pre babo. neboj, hlavne mysli pozitivne.
15. dec 2015 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby prosim o radu som asi cca 11-12 dpo a mam neskutocne silne tlaky v maternici take steklive a pocit ako keby sa mi to tam nafukovalo. Ze ma bolia prsia a hlava to sa da prezit ale toto je neprijemne. A asi piaty den dpo mi to zacalo. Netrva to cely den ale mam to miestami kazdy den. Mam 4 dni do ms a pocas ovulacie sme sa snazili. Dakujem za rady. Testy zatial negativne.
29. dec 2015 o 21:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leleh mala si pravdu pred rokmi;(
2. máj 2016 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, :slight_smile: čítam vaše príspevky. Chcem sa opýtať, možno máte s tým skúsenosti. ;) Pokiaľ nemám nejaký zápal, vždy mám pravidelný MS. Minulý mesiac som mala 21.10 a skončil mi 25.10. Hned potom 27.10., som pohlavný styk až do predvcerajska bez ochrany. Pred 4 dňami má bolelo pod bruškom akoby som už mala MS a aj dnes v.noci. Rovnaké bolesti, kríže a tlak podbrušku a nafúknuté. Mávam takéto príznaky pred PMS. No mne sa zdalo nejako skoro. S priateľom chceme aj nechceme.. :slight_smile: čiže to necháva už iba na osud. :slight_smile: Teraz mám dostať MS 15 Novembra. Bojím sa, že som chorá.. Alebo možno tehotná čo by ma určite potešilo :slight_smile:))
7. nov 2016 o 07:22  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, som v 11 tt a v poslednych dnoch ma pobolieva brusko ale tak inak ako pred par tyzdnami.. aj ked sa hlbsie nadychnem tak ma pichne a ta bolest je taka zvlastna... ani sa to opisat neda... aj ma obcas pichne a aj boli... kedze som prvy krat tehotna tak neviem co je a co nieje normalne a teraz som z toho aj taka smutna.. vlastne vo vseobecnosti som smutna.. a neviem preco..
22. nov 2016 o 19:16  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby .vcera som si robila 3 testy boli pozitivne jeden digitalny ze som 3 - tyzdne. Mrcha ma prist v piatok. Dneska dalsie testy pozitivne.je to super.len dneska ma tak trocha poobede zacalo pichat v podbrusku a mat ako taky tak v brusko. Je to ok?
28. nov 2016 o 17:01  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shela a čo pomôže na bolesť neviete ?
5. jan o 09:23  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2017 (46. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna tiez bolievalo pod bruskom a riesila som to aj s lekarom a on mi povedal ze je to v poriadku a mam dve zdrave deti :D drz sa
6. mar o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, prosím Vás, uistite ma, že je všetko v poriadku. Dnes ráno som po týždni nevoľností negrcala, konečne aj jem a drží sa to vo mne, ale trošku som v strese, lebo ma bolí v podbrušku. Mám dnes aj silnejší výtok, ale číry, nezapácha (mala som ho aj prvé dni, keď ešte test nič neukázal). A mám aj cystu na pravom vaječníku. Je to normálne? Alebo mám ísť k lekárovi? Objednaná na UTZ som v utorok. Je to prvé bábo a nemám sa veľmi ani s kým poradiť a nechcem niečo podceniť...Ide hlavne o tú bolesť v podbrušku a ten výtok...
12. júl o 13:46  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2018 (23. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mala som aj ja bolest v podbrusku.. Pre lepsi pocit by som sla k lekarovi ale myslim si ze je to sposobene roztahovanim maternice cize by to malo byt ok.. ale zhoruje sa to stresom (u mna to tak bolo) takze nestresovat!!! cysty som mala aj ja... neviem ci to ma nejaky suvis... ale podstne je ze moja mala ma uz 6 tyzdnov a je zdrava... takze ak je to bolest v norme nieje sa coho bat... moj nazor..
28. júl o 15:54  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok