• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bolesti v podbrušku v prvom trimestri. Je to normálne?

6. marca 2017 
Aj mňa boli v podbrušku a aj prsia dosť som asi v piatom týždni dúfam že je všetko OK lebo pri každej bolesti mam strach pretože jeden potrat už bol
15. dec 2015 o 00:15  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@28121990 roztahuje sa maternica, pripravuje sa miesto pre babo. neboj, hlavne mysli pozitivne.
15. dec 2015 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby prosim o radu som asi cca 11-12 dpo a mam neskutocne silne tlaky v maternici take steklive a pocit ako keby sa mi to tam nafukovalo. Ze ma bolia prsia a hlava to sa da prezit ale toto je neprijemne. A asi piaty den dpo mi to zacalo. Netrva to cely den ale mam to miestami kazdy den. Mam 4 dni do ms a pocas ovulacie sme sa snazili. Dakujem za rady. Testy zatial negativne.
29. dec 2015 o 21:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leleh mala si pravdu pred rokmi;(
2. máj 2016 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, :slight_smile: čítam vaše príspevky. Chcem sa opýtať, možno máte s tým skúsenosti. ;) Pokiaľ nemám nejaký zápal, vždy mám pravidelný MS. Minulý mesiac som mala 21.10 a skončil mi 25.10. Hned potom 27.10., som pohlavný styk až do predvcerajska bez ochrany. Pred 4 dňami má bolelo pod bruškom akoby som už mala MS a aj dnes v.noci. Rovnaké bolesti, kríže a tlak podbrušku a nafúknuté. Mávam takéto príznaky pred PMS. No mne sa zdalo nejako skoro. S priateľom chceme aj nechceme.. :slight_smile: čiže to necháva už iba na osud. :slight_smile: Teraz mám dostať MS 15 Novembra. Bojím sa, že som chorá.. Alebo možno tehotná čo by ma určite potešilo :slight_smile:))
7. nov 2016 o 07:22  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, som v 11 tt a v poslednych dnoch ma pobolieva brusko ale tak inak ako pred par tyzdnami.. aj ked sa hlbsie nadychnem tak ma pichne a ta bolest je taka zvlastna... ani sa to opisat neda... aj ma obcas pichne a aj boli... kedze som prvy krat tehotna tak neviem co je a co nieje normalne a teraz som z toho aj taka smutna.. vlastne vo vseobecnosti som smutna.. a neviem preco..
22. nov 2016 o 19:16  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby .vcera som si robila 3 testy boli pozitivne jeden digitalny ze som 3 - tyzdne. Mrcha ma prist v piatok. Dneska dalsie testy pozitivne.je to super.len dneska ma tak trocha poobede zacalo pichat v podbrusku a mat ako taky tak v brusko. Je to ok?
28. nov 2016 o 17:01  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shela a čo pomôže na bolesť neviete ?
5. jan o 09:23  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2017 (25. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna tiez bolievalo pod bruskom a riesila som to aj s lekarom a on mi povedal ze je to v poriadku a mam dve zdrave deti :D drz sa
6. mar o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok