Bolesti v podbrušku v prvom trimestri

andelok
22. jún 2011

Ahojte mamicky sucasne aj buduce, rada by som sa spytala na vase skusenosti s bolestami v podbrusku. Som v 13. tt (prve tehotenstvo) a posledne dva dni mam bolesti v podbrusku (v strednej casti) identicke s mojimi beznymi menstruacnymi bolestami. Doktorka mi poradila brat zvysene davky magnezia. Strach mam najma preto, lebo sa u mna uz trikrat objavilo slabohnede spienie, ktore samo zmizlo po par hodinach. Babo bolo pri kazdej kontrole v poriadku a pricina spinenia je zrejme placenta. Teraz rozmyslam, ci by tie dve veci mohli suvisiet. Moze ma boliet brucho aj z inej priciny, napr. ze babo rastie? Vopred vam vsetkym dakujem za kazdy prispevok a radu!

zuzikkaa
22. jún 2011

@andelok ja som sice spinenie nemala,,ale tiez ma prve mesiace pobolievalo brucho ako pred menstruaciou 🙂

39520
22. jún 2011

@andelok ja som v 30. tyzdni a bolesti v podbrusku mam od zaciatku, asi od 4. - 5. tyzdna. Tiez som brala magnezium, aj beriem, ale nie kazdy den, iba ked ma to boli viac. Niektore dni to boli viac, niektore ani nie. Pripisujem to zvecsujucej sa maternici ale aj celkovo velkym zmenam v tele. Tak neboj, bude to ok! Drzim ti palceky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre