Bolestivé bradavky v 1. trimestri

hanato
5. sep 2015

Baby potrebovala by som poradiť som 3 mesiaci a začala som pociťovať dosť nepríjemnú bolesť bradaviek bez podpodprsenky ani nárok ako náhle som len tričku je bolesť veľmi nepríjemná trenie či dotyk bolestivý.... Je to normálne?

tjaden
5. sep 2015

@hanato asi hej, teda nejdem mudrovať, ja som ich mala strašne citlivé celé tehu

zuzi79
5. sep 2015

presne to som mala aj ja, ani tričko obtrieť, ale prešlo mi to spolu s rannými nevoľnosťami asi tak v 4. mesiaci.

hanato
autor
5. sep 2015

@tjaden
@zuzi79 ďakujem vam som sa trocha ukludnila bolesť je veľmi nepríjemná.... Dosť bolestivá bez podprsenky ani spat sá mi neda 😥😥😥😥o dotyku ani nehovoriac 😔😔😔

maykaaa1122
10. apr 2017

ja som mala obcas bolestive bradavky. nebolo to prijemne. velmi mi pomohla mast bepanthen. je taka jemna a hojiva. ukludnila mi bradavky a mohla som v pohode kojit dalej.

lilu7
27. okt 2017

ja som mala bradavky citlive uz od sameho zaciatku tehotenstva, kremovala som si ich bepanthenom, ktorym som si cele tehotenstvo kremovala aj brusko, ked sa maly narodil, pouzivala som jeho bepanthen care, ktory som si nemusela pred kojenim umyvat, bol to a stale je skvely krem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre