Chuť na sex v 5-6tt

eli2805
24. júl 2021

Ahojte, len pár dní dozadu som zistila, že som tehotná, no už asi dva týždne mám neskutočnú chuť na sex. Kým sme ešte pred týždňom nevedeli, že čakáme bábo, užili sme si to, no teraz keď vieme, neviem, či si môžeme užívať ďalej. Myslite, že je to bezpečné? Samozrejme, že by som sa spýtala lekára, ale má teraz tri týždne dovolenku, aj na vyšetrenie som teda objednaná až po jeho dovolenke a dovtedy sa z tej chuti asi zbláznim 🙈 boli ste na tom niektorá podobne a ako ste to riešili?

nikpa
24. júl 2021

@eli2805 pokiaľ nekrvacas, nemáš špinenie alebo bolesti kľudne môžete sexovať a robiť všetko čo ti je príjemné.

ajka0207
24. júl 2021

@eli2805 pokiaľ lekár nepovie inak, tak to bezpečné je, v tomto týždni konci bohužiaľ potratom dosť veľké percento tehotenstiev, takže nemyslím že sexuálna aktivita má na to vplyv

nikusook
24. júl 2021

@eli2805 neviem či je to bezpečné.každá žena to má individuálne. Ja napríklad nemôžem od začiatku tehotenstva doteraz a to som už 16t.

pininka1
24. júl 2021

Cele tehu sme.normalne fungovali, ja som mala taketo chute v druhom trimestri, mu sa uz smial zo mna

luluska1234
24. júl 2021

@eli2805 tak ako písali pokiaľ nekrvacas nemáš problémy kľudne si užívajte, pravda je aj to ze nech robíš co robíš ak to ma skončiť potratom tak to skončí bohužiaľ prvý trimester je ako loteria, bud alebo. Ja som v 15tt a občas mám bolesti ale keď nie tak si taktiez užívame samozrejme žiadny ,,drsný,, sex🙈

maciatkolulu
24. júl 2021

@nikusook predpokladám, že máš problémy a to je iné.

artemislix
24. júl 2021

do 6 TT sme stále mali styk, až pokým neprišlo krvácanie. od vtedy zákaz. teraz som v 35+5 a už sa teším, keď sa budem môcť vrátiť k bežnému životu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre