Clearblue digital test s indikátorom týždňa

20. máj 2020

Ahojte, dnes som si urobila tento test, výsledok bol 2-3 (podľa výrobcu to znamená hodnotu hcg v rozmedzí 150-2700).
Som 20 dpo a podľa pm 5+1.
Nemala by byt hodnota v tomto týždni už vyššia? 🙄 Teda aspoň čo čítam tu na MK, baby majú v 5+1 už aj cez 4000...
Samozrejme viem že dôležité je skôr či sa hcg každé dva dni zdvojnásobuje, ale keďže som po anembryomole kedy hcg bolo naozaj badateľne nižšie, mám obavy... k dr idem až o dva týždne
Akú ste mali hodnotu hcg v takomto týždni vy? Ďakujem ❤️

elizabeth_eli123
20. máj 2020

Kazda zena je individualna. A spoliehala by dom sa na vysledky hcg skor z odberu krvi. Ako len podla vyrobcu testu.

calmmeadow
20. máj 2020

Podla mna to nebude presne.Ja som napr. na 15DPO nasla na teste len slabulinkeho ducha,tazke pochybujem,ze na 20DPO by som mala neviem aku vysoku hodnotu HCG

kimberley1
20. máj 2020

Ahoj, ja si myslim ze je to v poriadku...kym sa uhniezdi to je par dni, cize byt 2-3 je v pohode na 20dpo...ja som to mala rovnako a na ultrazvuku mi dokonca doktorka povedala ze to este ani poriadne nevidi ci je to babo ci daco ine...asi o dalsich 5 dni na to mi potvrdili gestacny vak a ze som tehotna..takze ziadne stresy, vsetko ma svoj cas

domka186
20. máj 2020

Ja som dnes tiez 20 dpo a iba takuto slabsiu ciarku som mala, uhnizdenie nastalo asi neskor

Nestresuj hlavne to vobec nepomoze drzim palce ☺️

autor
20. máj 2020

Ďakujem baby sa povzbudenie ☺️ dám vedieť ako sa to vyvinulo
@domka186 držím palce 🤰🏻☺️ Snáď sa úspešne vidíme v januarovkach 😄

domka186
20. máj 2020

Dakujem aj ja tebe drziim 🙌🙌

krimhilda
21. máj 2020

Ahoj, mne lekar povedal ze hodnotu HCG vobec neriesi, ze je to velmi individualne. Pokial ti CB ukazal 2-3 - si tehotna, a uz len lekar potvrdi na vystreni ci je to ok. 😉

efran
25. máj 2020

Ja som dnes ráno testovala. Som 6.deň po Ket s 5 dnovou blastocystou. Je tam už slabý dúšik. O 2 dni opäť testujem. Aj baby čo poznám mali niektoré ducha v deň odberu krvi 14 deň po Ket. Aj ja 1x. A sú tehulky 😉. Všetko je individuálne.

stanka2612
10. aug 2020

Ahoj prepáč,ako si na Tom? Mne dnes potvrdili,že som tehotná z krvi,no že mám nižšie HCG tak o týždeň znova na krv ( som po IVF). Tak neviem,čo mám čakať. Bude to dlhý týždeň... Ďakujem za odpoveď

autor
10. aug 2020

@stanka2612 ahoj, ja už som v 18tt
Držím palce aby bolo vsetko v poriadku, trochu nižšie hcg ešte nič zle nemusí znamenať 🙂

stanka2612
10. aug 2020

Ďakujem za odpoveď,ďalší týždeň v jemných stresoch... Tak ti prajem úspešne tehu a dúfam,že sa aj ja tam dopracujem 😍

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre