Čo na nízky tlak v tehotenstve?

lexi245
8. jún 2019

Ahojte mavate nízky tlak v tehotenstve ? Ja skoro stále dnes mám 88/55 a tep 88.. čo Vám pomohlo na zvýšenie tlaku? Brať alebo nebrať magnezium keďže on znižuje tlak ešte viac. Nedokážem ani normálne fungovať neustále sa mi toci hlava, závrate a pocit na odpadnutie.

ikonica
8. jún 2019

Mne radili kavu... Ale tu nepijem uz rok a pol tak sa mi nechcelo zas zacinat.. Treba dostatocny prisun tekutin hlavne.. Magnezko skor na noc ked uz...

ruzasipova
8. jún 2019

Mne tekutiny nepomohli, iba káva.

slniecko35
8. jún 2019

Ja som mala cele tehotenstvo problemy s nizkym tlakom, pomahala kava - 2x denne max, zaliat si bujon a vseobecne slane.

megyi1711
8. jún 2019

@lexi245 ja som mala tiez velmi nizky tlak aj mimo tehu ale to som kavickovala ale v tehu som pila bezkofeinovu a mala som tlak ze 80/60 a podobne tiez sa mi tocila stale hlava,raz som skoro v meste aj odpadla ale nebrala som nic nato,vela tekutin a prezila som to dako..

tatisna
8. jún 2019

Ja mám to isté, ale často mám aj normálny tlak. Trochu pomôže káva a paradoxne veľa pohybu. Ale potom som unavená nie z nízkeho tlaku ale z toho pohybu ... už len vydržať...

tehotna85
8. jún 2019

Tiez som mala taky..dr mi poradila kavu..ktoru som predtym vysadila ...a tlak bol ok.....teraz zas nepijem...lebo kojim...

stanicek11
13. jún 2019

mne nepomohlo nic ani kava pijem kávu na dennom poriadku aj pretym som pila... cele tehu som mala nizky tlak

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre