Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Čo vám pomohlo na celodennú nevoľnosť?

stela1996
18. nov 2018
asia83
18. nov 2018

@stela1996 Nič farmaceutické. Nejedla som IBA vtedy, keď som mala na niečo chuť (niekedy celý deň nič, keďže ma napínalo).

zuzuliatko123
18. nov 2018

Nič. Vyskúšala som všetko, ale väčšina nefungovala vôbec a niečo len veľmi krátko. Najdlhšie bez nevoľnosti som vydržala 2 dni s actimelom, potom mi už bolo zle aj z neho. Treba skúšať. Pôrodom to zaručene skončí.

petrofka
18. nov 2018

Čas..

sima1415
18. nov 2018

Teraz ma biomatky odsúdia ale mne ako jediná pomohla Pepsi ..bez nej by som sa nenajedla a tiež mi pomohlo keď som si do nosa napchala vatu aby som necítila ako to vonia lebo už z toho ma napínalo na vracanie

petulda333
18. nov 2018

@sima1415 presne,mne pri prvom tehu tiez pepsi ukludnila zaludok a bolo mi lepsie. No teraz pri druhom naopak,je mi z nej horsie

bobricek1979
18. nov 2018

@stela1996 nič musí to skrátka prejsť

seva22
18. nov 2018

Mne pomahali hlavne pohar mlieka a zazvorovy caj...ale nie na dlho,ale aj ta hodinka doobeda a poobede bola lepsia ako nic;) s tym zazvorom som to nechcela prehanat,kedze niektore zdroje to neodporucaju tehotnym...

juriva
18. nov 2018

nic..grcala som v kuse do 15 tt...aj som bola hospitalizovana a furt som..musi to prejst

feferonkan
19. nov 2018

tiez to presne prave riesim :( nastastie som aktualne na PN, ale tento tyzden sa mam vratit do prace = v skole, a neviem si predstavit uprostred hodiny behat na toaletu s nevolnostou :(

zuzzulicek
22. nov 2018

Mlieko ..zazvorove tabletky. Pepsi nepomahala.

maminecka2
22. nov 2018

Och, len infuzna liecba v nemocnici a cas. Hrozne spomienky, kebyze otehotniem stvrtykrat uz asi skoncim na psychiatrii 😳, kazde dalsie tehotenstvo bolo horsie a horsie. Ja som jedla mandle, tycinky, cipsy, cmulala som cokoladu, sladke pecivo, sirupovu vodu, sladeny matovy caj-- zdrava strava 😁. A ovocie, mrkvu. Musela som pravidelne jest, aj nasilu, ked som zostala co len trosku hladna, bolo to horsie.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli