Dokedy sa užíva Duphaston v tehotenstve?

1safirka1
4. feb 2012

ahojte kocky,
predtým než som otehotnela som brala clostilbegyt a duphaston.Ked mi vysiel teh.test pozitivne tak som volala dr.povedal že mam prist o 2 týždne a mam pokračovat v uživani duphastonu, ako dlho sa v tehotenstve uživa?? nemala som žiadne spinenie ani nic podobne, lenže mam len jedno balenie duphastonu a do tých 2 týž.mi to nevystaci, mam si dat prepisat dalsie balenie????ci ako?

nimika
4. feb 2012

Ja som ho brala takmer do 20. týždňa. Ale kým som išla k lekárovi a začala ho brať, tak som už končila 7. týždeň. Tak skús dr. opäť zavolať a opýtaj sa, či máš prísť skôr, keďže duphaston na 2 týždne nemáš.

obycko
4. feb 2012

Ahoj. Ja som brala duphaston cca 2 tyzdne ale to mi ho naordinovali v nemocnici kde som bola hospitalizovana kvôli krvácaniu v 8tt. Ale viem že ho bežne predpisuju aj pre budúce mamičky ktoré mali problémy s otehotnenim.

anella07
4. feb 2012

Ja som Ho brala pri prvom do cca 22 tt na udržanie bábätká mala som hematom a krvacala som dlho v nemocke. Teraz Ho beriem znova a som v 20 pre spijenie a znova aj magnezko proti stahom maternice.

katkas1
4. feb 2012

ja som ho brala prvy trimester

silvulik10
8. feb 2012

Ahoj. Ja som brala duphaston do 20tt tehotenstva, potom mi ho vysadil 🙂

me
8. feb 2012

ja do 12 tt

martina2001
8. feb 2012

ja som ho brala do 16tého týždňa

cmeliatko
8. feb 2012

ja som brala nieco podobne, do konca 12tt..ale iba pre istotu. bola som inak uplne ok a asi to ani nebolo treba.

anajka1974
8. feb 2012

do 20tt alebo do prvych pohybov babatka

tomynika
9. feb 2012

ahoj ja som ho brala do 12 tt dlhsie nie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre