Druhé tehotenstvo a bruško stále nevidieť.

katika1811
23. mar 2020

Ahojte kedy vam vykuklo brusko v druhom tehotenstve a pominuli nevolbosti??ja som v 10tt brusko zatial nevidno a nevolnosti po 5tyzdnoch ustupuju uz.

lenka2710
23. mar 2020

@katika1811 ja som nevoľnosti nemala ani pri prvom ani teraz pri druhom a som v 27tt a keby som nepovedala, že som tehu, tak nikto nevie😂😂
Vďaka zimným bundam 😂 ale inak mi bolo bruško vidieť určite až okolo 20tt

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katika1811
autor
23. mar 2020

Ako viete co aj mne ostalo kilecko nejake navyse nakolko som nizka😅ale pri prvom som nevolnosti nemala a teraz od 5tt mi bolo hrozne zle od zalydla obcasne zvracanie unava😅ale posledne 3dni je to uz ozaj miernejsie nastastie 😅akurat ze ma hlad stale chyta ... vravi da ze pri druhim hned vykukne brusko aspon znamim tsk vyslo mne zatial vobec nic ani ked lezim😅tak som zvedava kedy vykukne

tanalyn
23. mar 2020

To je u každej tehuľky inak 🙂 Ja mám kamošku tiež na ktorú by si absolútne nepovedala, že je tehotná a zrazu ako keby zo dňa na deň (samozrejme nie ale strašne rýchlo) jej vykuklo bruško a do pôrodu jej ešte tak narástlo, že ani ja som také nemala :D

katika1811
autor
27. mar 2020

Zeny taka otazka ..zvyklo vas pri druhom tehu pichnut zospodu v prvom trimestri?v posve myslim nie v podbrusku ...tak sem tak niesom prechladena ani nic 🙂

nicol_ka55
27. mar 2020

Mam jednu kamaratku ktora za cele tehotenstvo pribrala len 5 kilo a babatko malo nieco malo do 3 kil ked sa narodilo. Vobec to na nej nebolo vidno, lebo brusko mala malicke a dokonca jej ani tvar nespuchla

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre