Gestačné vaky pri dvojičkách sú rodielne veľké

keisha1980
31. dec 2020

Dobry vecer,
Prosim o radu zienky. Ktore mate realne skusenosti s dvojickami. Som v 7 tyzdni tehotenstva. A dr. Nevidel akciu srdiecka u ani jedneho . Taktiez mi ukazal, ze jeden gestacny vak je o polovicu mensi od druheho. A nedava tomu babatku moc sancu. Ma niekto realne skusenosti????

1katyka1
5. jan 2021

Ahoj vidim ze ti nikto neodpisal ja nemam tiez taku skusenost iba mam 3 gest.vacky a iba v jednom je plod a su rozne velke.

keisha1980
autor
13. jan 2021

@1katyka1 nik :( a v ktorom si tyzdni?

kulumulu123
13. jan 2021

@keisha1980 ahoj ja som mala to isté rôzne veľké gedtacne vaky v 10tt nám ostalo iba 1 bábätko ktoré už má 1rok.... Držím palce. Neviem presne kedy je vidieť akciu srdiečka tak snáď to dobre dopadne... Si po ivf alebo sa tak proste zadarilo?

keisha1980
autor
14. jan 2021

@kulumulu123 niesom po ivf. Len tak sa zadarilo a na 1 sup. Na ďalšej kontrole keď som bola už bola akcia len jedneho dieťatka, druhé sa zevraj vstrebalo.

1katyka1
14. jan 2021

@keisha1980 ahojj zajtra mi zacina 14tt

keisha1980
autor
14. jan 2021

@1katyka1 a ako to dopadlo s tvojimi detickami?

keisha1980
autor
14. jan 2021

@1katyka1 koľkí budete nakoniec?

kulumulu123
14. jan 2021

@keisha1980 aj mne povedali ze sa vstrebe a tak aj bolo.... Držím palce aby ste to s bojovníkom dotiahli do úspešného konca 🙂

1katyka1
14. jan 2021

@keisha1980 ja som mala hned zaniknute uz na zaciatku,vyvijalo sa mi iba jedno. O 10dni ideme na sono tak snad bude dalej pekne rast a zdrave🙂

1katyka1
14. jan 2021

@keisha1980 ja som inak brala od prvej prehliadky a az do 16tt budem brat progesteron na udrzanie tehu, vraj je to pre istotu ze ked je taketo tehu. Aj mi zakazala napr pohlavny styk, stale tak hovori ze dufa ze to bude v poriadku, aj na morfologii. Asi sa boji aby aj tomu zdravemu sa nieco nestalo ked dve zanikli, viem ze su tam rizika mozno predcasneho proodu alebo postihnutia? Ale zatial som mala vysledky dobre

1katyka1
14. jan 2021

Preto sa bojim pred kazdou prehliadkou aby bolo vsetko ok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre