Gestačný vak v polovici 5. týždňa
Ahojte, chcem sa opytat ak som v 4tt plus 4 dni,teda ,realne 2tt plus 4 dni ,ci uz ma byt vidno gestacny vak albo je v oriadku ze je este uplne mini ten vacok?
Ahojte, chcem sa opytat ak som v 4tt plus 4 dni,teda ,realne 2tt plus 4 dni ,ci uz ma byt vidno gestacny vak albo je v oriadku ze je este uplne mini ten vacok?
ja som šla k dr v 3tt a bol len vačok - vtedy mi dr tvrdila že to môže byť "nepodarené" tehotenstvo , potom som bola v 5tt+5 au už bolo aj bábo vo vačku a aj srdiečko bilo 🙂 netreba stresovať a príliš skoro chodiť k dr a bábo otravovať a ožarovať utz 🙂 keby to viem kedy som mala ovu tak tiež nejdem tak skoro k dr, ovu som mala cca 33DC 😀