Hnedý výtok na začiatku tehu

barbora000
13. aug 2017

Zdravím, chcela by som radu. Pred týždňom som mala hnedý výtok tak som utekala na pohotovosť. Vtedy som mala byť v 7 týždni a v 5 dni. No dokror na pohotovosti, že to je zak maximálne 4 týždeň - poznamenal že oneskorenie 3 týždne nie je nič moc ale upokojil ma že je všetko v poriadku, že sa nemám báť, pichol mi magnézium a ešte nejakú jednu injekciu, nepamätám si na názov. Pondelok som mala ísť svojho gynekológovy a ten mi predpísal duphaston. No bolesti som mávala stále, nie celé dni ale tak 2x za deň také kŕče to bolo ešte pred tým než som vlastne zistila že som tehotná. Včera som už okrem stále stupňujúceho sa hnedého výtoku našla aj krv tak som hneď utekala na pohotovosť, doktorka mi sono robila dosť dlho a vyzerala že sa jej niečo nezdá, bo zase ma upokojovala že je všetko v poriadku a že sa nemám báť že je to normálne. Poďla doktorky som v 5 týždni, ale na sone stále nie je vidieť plod iba gestačný vačok.No dneska mám celý deň strašné bolesti, celé podbruško alebo sa strieda pravá a ľavá strana podbruška všetko mi to prebíja až do krížov. Potom keď som išla na vecko tak som si na toaletnom papieri našla normálne taký kus výroku z krvi ja už fakt neviem čo mám robiť som zúfalá ako každý mi hovorí že je všetko v poriadku no ja cítim, že niečo nie je. Všetkým ďakujem za rady. 😭

lucka227
13. aug 2017

Ahoj,myslím že ti nikto nič iné neporadí len čakať.Buď sa bábatko udrží alebo nie.V tomto skorom šádiu je to hop alebo trop.Snaž sa byť v kľude,oddychovať a veľa spať.Chápem že si utrápená a nervózna prešla som si tým.Pokiaľ más nasadený Duphaston nič viac ti nemôžu dať a tiež asi nemá význam chodiť stále na pohotovosť lebo usg len dráždi.Počkaj týzdeň,najlepšie dva a choď na kontrolu.Držím veľmi palce

barbora000
autor
13. aug 2017

Teraz vo štvrtok mám ísť na kontrolu ku gynekológovy čo som objednaná. V klude sa mi nijako nedá ostať lebo nad tým stále iba rozmýšlam a teraz jak mám tie bolesti tak sa nedá byť v klude lebo ma zkŕča až trasie od bolesti.

lucka227
13. aug 2017

@barbora000 chápem úplne ale naozaj pomôže len nádych výdych a čakať.Bolesti môžu znamenať niečo zlé ale ani nemusia.Drž sa

osky
13. aug 2017

Skus brat este dobre magnezium/citrat alebo karbonat,nie oxid!/ a este ascorutin.v letaku je ze nie je pre tehorne ale davaju ho na udrzanie plodu.
Nic viac robit nemozes.
Vyloz nohy a lez.myslim vazne-lez.a nestresuj.
Uvidis ci sa to zlepsi.

zero1
14. aug 2017

niečo viac urobiť môžeš - pomodliť sa.. poprosiť o zdravie a pokoj na duši

barbora000
autor
14. aug 2017

@lucka227

@osky

Dnes som bola u lekára lebo včera som bola na pohotovosti lebo som začala krvácať a vo štvrtok idem na kyretáž.

osky
14. aug 2017

@barbora000
Ach to mi je luto.
Presla som tym niekolkokrat tak viem ako sa citis.
Zelam vela sil.
Nech to cim skor preboli 😢

lucka227
14. aug 2017

@barbora000 drž sa,poznám to.Hlavu hore druhý krát sa to podarí ja som mala dve zdravé detičky po tom

barbora000
autor
17. aug 2017

No zákrok už mám za sebou, museli mi skôr robiť lebo som začala krvácať dosť. Je to strašne zvláštny pocit zrazu. Vlastne som mala anembryomolu. Zachvílu to prebolí len je to strašne zvláštne. No tak ideme to trošku zapiť cez víkend.
@lucka227
@osky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre