Intenzita príznakov v 10. týždni

8. feb 2022

Čaute ženy, od začiatku tehu som mala zväčšené prsia a bolestivé. Dnes som sa zobudila a nič. Mám pocit,že sú aj menšie. Stretli ste sa s tým,že zo dňa na deň sa príznak vytratil?poprípade sa potom vrátil? Poprosím bez hlúpych komentov ide o prvé ,,normálne,,tehu po mnohých útrapách.

july0
8. feb 2022

Ano mne sa to stalo a dokonca som aj citala ze to je normalne

petricka22
8. feb 2022

Netrap sa tym, ved nebudes mat naliate prsia cele tehotenstvo 🙂 Chapem, ze sa pozorujes, pokial ste sa dlho snazili, bojis sa, aby bolo vsetko ok. Treba byt hlavne v pohode, nestresovat sa a uzivat si to. Ja som napriklad vracala az do porodu 😀 co by som dala za to, keby tieto nevolnosti odzneli v prvom trimestri 🙂

ruzovakrava
8. feb 2022

Ja som to pri druhom presne takto mala. Ráno som sa zobudila a zrazu boli všetky príznaky preč. Veľmi som sa bála, o pár dní na kontrole bolo všetko v poriadku. A príznaky nabehli znova po týždni, dvoch. Postupne. Verím že po neúspechoch je ťažké sa nesledovať a nestresovať. Držím palce nech je všetko v poriadku

autor
8. feb 2022

@ruzovakrava Aj pŕs sa týkalo?od žalúdka mi je zle,ale až teraz ku večeru keďže od stresu som nedokázala nič zjesť. To že sa mi zmenšili prsia si všimol aj manžel. Neskutočné ako rýchlo sa telo dokáže meniť.

martinaplum
8. feb 2022

Ano, este pred prvou kontrolou u dr. viackrat zmizli a zas sa objavili. Takze hrozne stresy, ale vsetko bolo v poriadku. Vela stastia 🍀

vahcaac
8. feb 2022

Áno, prestali mi zo dňa na den a už neboleli 🙂 je to ťažké sa upokojiť a nesledovať sa.. sama som s tým mala problém 🙂

ilene22
8. feb 2022

ano, mala som to rovnako. tiez som sa bala a vsetko bolo v poriadku.

ruzovakrava
9. feb 2022

@anonym áno komplet všetky príznaky boli preč, dokonca mi prestali vadiť pachy a mala som znova chuť na kávu

autor
9. feb 2022

@ruzovakrava Ďakujem za odpoveď. Aj ostatným,uľavilo sa mi. 🤗

lusanko
9. feb 2022

Ja som 19tt, prsia mam stale ako dojka a bolia ma stale, síce menej ako v 1. trimestri, ale bolieť neprestali. Predtým tehotenstvo v 7tt prsia sa zmenšili a úplne bez bolesti zostali, z ničoho nič a bola to predzvesť MA. Ale to určite nie je tvoj prípad. Užívaj si tehotenstvo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre