Je normálne, že mi na začiatku 6 týždňa nie je zle?

11miuska11
13. apr 2013

Ahojte, chcem sa len uistit, ci sa nemam strachovat, ked nemam ziadne negativne priznaky tehotenstva. Bolia ma prsia, podbrusko veeeeelmi jemnucko uz od 12DPO, teraz som 22DPO. BT stale zvysena a tehu testy silneju. Tak sa mi to nezda, lebo vsetky baby pisu o tom, ake su unavene a je im zle a tak. A mne je dobre. Viem, ze to je mozno cudna otazka, ale trosku ma to znepokojuje a kazde rano cakam, ci ma aspon trosku nenapne, nech som v klude 🙂 U lekara som este nebola, nechcem v tak skorom stadiu babatko plasit so sonom 😉 potrebujem len istotu, ze su aj zeny, ktore sa v prvych tyzdnoch citia dobre, len piju viac vody a citia podbrusko a prsia! Dakujem krasne a vsetkym tehulkam zelam krasne a zdrave tehulkovanie !! 🙂

zuzpap
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lilyen2011
13. apr 2013

ja som začala vracať až okolo 13tt 😀 ale až tak, že ma brala sanitka na 3dni na infúzky

awalancha3
14. apr 2013

veru veru, dobre ti tu hovoria..........nevolnosti mozu byt aj nemusia a este aj tie nevolnosti su rozneho druhu; pri oboch mojich tehotenstvach mi bolo spociatku skvele, uplne uzasne, ale z jedneho dna na druhy vzdy v 7 tt mi zacalo byt zle, a boli to celodenne nevolnosti, ak si vies predstavit ten pocit, ze ti je na vracanie, tesne pred nim, zdvihnuty zaludok bolestivy, tocenie hlavy a uz uz to nemozes vydrzat a musis sa vyvracat- ale k vyvracaniu nikdy nepride- tak takto som sa citila od rana do vecera az do konca 12tt, uplne ma to paralyzovalo, zavidela som tym, ktore sa vyvracaju a maju pokoj.................bolo to, ako ked ta daju na horsku drahu 6x po sebe a je ti zle, a oni ta nechaju este dalsich 5x..... a vlastne az do toho 12-13tt som z nej nezosadla.......Na jednej strane je to fajn, lebo vies, ze HCG pracuje (a ak pracuje hcg tak drobcek je asi ok), na strane druhej je to takmer nevydrzatelne.....

majca1581
14. apr 2013

ja som tiez nemala ziadne nevolnosti a este ani nemam :D

betuska22
14. apr 2013

pri prvom mi bolo až od 14tt zle a až do pôrodu a pri druhom od 8tt až do pôrodu a niekomu nebýva vôbec 😉

77mirinka77
16. apr 2013

Ahoj moja nic sa neboj ja som v 5 tyzdni a presne nic ma neboli len mi idu troska prsia prasknut pevne verim ze je to je dobre tiez som vystracena bola som u gynekol.ta mi iba potrvdila ze som tehotna a ze mam prist o mesiac na krv sa mi to zda velmi neskoro tak tiez budem trpnut aby bolo vsetko ok

trish31
18. apr 2013

Stastna by som bola jak prasa,keby mi nebolo zle.Moja rada:Menej sa sledovat,menej citat na internete,verit svojmu telu a o par mesiacov si stastna mama

mahulenka87
18. apr 2013

mne nebolo vôbec zle. Buď rada 😉

snopkulka
18. apr 2013

ešte sa neraduj, ešte to len môže prísť 🙂 a keď to nepríde, budeš patriť k tým šťastným. Mne bývalo ešte pred dvoma dňami neskutočne zle - napínalo ma celé dni 😅

aadulik2110
18. apr 2013

buď rada, že je to takto.... mnohé by ti závideli 🙂 ja som sa cítila tehotná len preto, že mi rástlo bruško (teda maličký v brušku). Na začiatku ma bolelo len podbruško a prsia, bola som viac smädná ako obvykle a len mierne unavená.

miku1
18. apr 2013

Ani počas jedného tehotenstva mi zle nebolo....Tak sa neplaš a užívaj si to🙂

aktiz
18. apr 2013

ani mne nebyvalo zle ked som bola tehotná

nikuska333
18. apr 2013

No mne vobec nebolo zle cele tehotenstvo co sa tyka zvracania. Ale mala som skor nechut do jedla som mala a nechutilo mi skoro nic som malo jedla. Nemusis sa bat to je vporiadku. 🙂

ppetinka
26. apr 2013

Mne začalo byť zle okolo 7tt, teraz končím 1. trimester a už je to oveľa lepšie. Našťastie som vracala iba raz, aj to asi kvôli zlej kombinácii jedla 😀 Inak som mala celý čas pocit - po každom jedle alebo po vode,že mi žalúdok pláva - presne ako to napísala awalancha3 s tou horskou dráhou 😀 A tiež mi bolo zle, keď som bola hladná (okrem rána, kým bol žalúdok prázdny, bolo to ok a po raňajkách až do večera plávanie žalúdka) 😀 Teraz je mi zle akurát z pachov - nenapína ma,len mi je ten "smrad" nepríjemný ... Takže: Buď rada, že ti zatiaľ nie je zle, a možno ani vôbec nebude 🙂

anibas
26. apr 2013

TAK TO SI ŠŤASTNÁ ŽENA !!!!!!!!!!! Mne bolo zle celých 9 mesiacov 😝 😝 Vychutnávaj si to 😉 😉 😉 😉 😉

nibocka
26. apr 2013

si to uzivaj lebo ked to zacne tak to stoji zato 🙂

cicuska5
1. máj 2013

Ani mne nebolo na zaciatku vobec zle a tiez som mala obavy ;) zacalo to asi od 7-8tt a teraz misu objimam kazdy vecer, takze mozno to pride neskor, alebo aj nemusi. Vraj ak tvoja mama mala priznaky, pravdepodobne budes mat aj ty. Tak si zatial uzivaj ze nemas obmedzenia. ;)

rencakm
1. máj 2013

Mne nebolo tiez zle ani v jednom tehotenstve. Citila som sa uplne normalne 🙂 takze ziadne strachy....vsetko je ok.

kadan
1. máj 2013

buď rada a užívaj si to 😉

lillona
1. máj 2013

pockaj tyzden dva...ja tiez som sa vytesovala ako mi neni zle a potom to prislo nejak po 7 tyzdni 😉

jaaty
1. máj 2013

buď rada a užívaj si to 😉

bipa
3. máj 2013

Ahoj, asi je to skoro, ja som pravdepodobne v 6 tyzdni, k dr.idem az v utorok. Mne doteraz vobec nie je zle, ziadne priznaky, len podbrusko citit slabe steklenie a pocit ze musim cikat. 🙂

alibabaa
3. máj 2013

mne zacalo byvat zle az v 7-8tt.. ale ty uz si vo vyssom stadiu.. tak dufam, ze ti nebyvalo a nebyva zle aj nadalej.. mne bolo do konca 4mesiaca.. 😅

osthusvik
8. máj 2013

Mna bolelo dost podbrusko teda vajecniky a krize do siedmeho tyzdna..nie vzdy len niekolko krát za den pichlo ale ze dost..a v noci tiez az som sa zobudila. Nevolnost dosla v osmom tyzdni.Nezvraciam no som ako po opici alebo morska choroba ale teraz uz nie kazdy den.Sme rozdielne.Jedna priatelka zvracia denne a je v 25tt..ina kamska dosla náhodou na to ze je v 4mesiaci, uplne bez priznakov, este jej nezacal menzes kvoli kojeniu..aspon sii to myslela hihi. Tehotenstvo s príznakmi ci bez..Oboje je mozne a normalne

tehulka2011
8. máj 2013

Presne tuto otazku som si kladla v 6. tyzdni aj ja 🙂 a dockala som sa, nevolnosti coskoro prisli a neopustili ma do polky piateho mesiaca 😠

viktoria007
9. máj 2013

ja som v 14 tt a taktiez mi nebolo zle az tak ze by som musela stravit na wc niekolko minut viac x denne....tak snad to tak zostane az do uplneho vitazstva 🙂)

hope222
9. máj 2013

ahojte , ja som este len v 5 tt a doteraz som mala silne bolesti prs a teraz uz len take svrbenie 🙂 je to normalne ? popritom mam od zaciatku taky priesvitny vytok a dnes taky viac skor do zlta ... hlavne ma vsak trapi, ze tie prsia citim stale menej , len krize strasne bolia a pocity na zvracanie.

alexis81
29. júl 2013

jujj, tak to ja tiez patrim medzi tie, ktorym nic nie je... Som v 8 tt, a vobec sa necitim ako tehotna 🙂 Nie je mi zle, nebolia ma krize, ani podbruško (to ma bolelo len zo zaciatku nejake dva tyzdne), nezvraciam... Obcas sa citim trochu ospala, vyzivujem cely den, prsia ma bolia trochu na dotyk a obcas citim bolest bradaviek... a toť všetko 🙂 Občas mam pocit, ze nieco nie je v poriadku... Bo vsade citam,ako je kazdej zle, ako zvracia a pod.

raona
29. júl 2013

ja som pri druhom tehu, ani nevedela ze tehu som, proste nebolo mi nic ... 😉

bambibam
29. júl 2013

môžem ťa uistiť ,že si zatiaľ šťastná žena , pri prvom som sa dozvedela že som tehu v 14tt, 🙂 ,bola som chorá mala som lieky a upozornili ma ,že mi bude mm meškať , ale ked som mala pocit ,že sa mi hýbu črevá poslali ma na gyndu a skoro sme odpadli od novinky , ani vo sne som to nečakala. No druhé sme vyrábali a bolesti od 1dňa teda cca4tt až po konec a furt problém a o treťom som sa dozvedela v 9tt ,sťahovali sme sa a nejak som pozabudla na 3dňové špinenie a potom čakala až sa dočkala Miška . 😀 A bolo to bez akého koľvek náznaku ,iba mi dali lieky ,aby som nešpinila a tie som brala 2 týždne .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre