Používame cookies. Viac informácií tu. OK
simonkaba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucka12399
30. mar 2019

@simonkaba mne sice zle nebyva ale o tých piskotoch som to pocula tiez ze to pomaha... 🙂

13riska13
30. mar 2019

Ja som mala piškóty vždy pri posteli aj s fľašou vody a bez toho aby som jeden alebo dva nezjedla som ani nevstala z postele a fungovalo to lebo som nevracala celé tehu

heyoka
30. mar 2019

Ja len taká otázka zo zvedavosti: to čo za zázračný elixír majú v sebe tie piškóty, že toto dokážu?..

simonkaba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
heyoka
30. mar 2019

@simonkaba takže to má niečo spoločné s tými žaludočnými kyselinami..teda aby dačo ich vsiaklo aby potom žena neobjímala misu pol dňa..keď teda dobre tomu rozumiem..(?)

simonkaba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
silesias
30. mar 2019

Mne teda lizatka nepomáhali ani piškóty skôr ako som vstala, vracala som do 36tt až tak že som musela brat torecan čipky.

gabuliacik
30. mar 2019

Daj si rano piskoty,najlepsie estd v postielke.. az potom vstan. A sprav si kludne zazvorovy caj

luccki
30. mar 2019

Mne najlepsie suche čerstvé kaiserky alebo rozok. Kedze rano ma to k sladkemu vobec netaha. A pol poharu coly. Ak bolo moc zle tak cely. Viem ze ta cola nieje zdrava, ale brutal mi vzdy pomohla ked mi bolo uz ozajjjjjjj zle.

heyoka
30. mar 2019
draze
30. mar 2019

Ahoj, skús si prečítať toto (link nižšie) - príspevok od mamičky, ktorá píše na svojom blogu/webe pre iné mamičky rady a skúsenosti. Odporúúčam lajknúť aj jej FB, budeš mať info o nových príspevkoch ;)
https://www.emamamamu.sk/pred-porodom/2195/nocn...

vanka10
autor
30. mar 2019

@draze jej ďakujem ale ja Facebook nemám ja som si ho zrušila.

vanka10
autor
30. mar 2019

@luccki ďakujem Vám veľmi pekne.

vanka10
autor
30. mar 2019

Ďakujem Vám veľmi pekne za rady vyskúšam určite každú ktorú ste mi dali pretože fakt sa to niekedy nedá a hlavne cestovanie 🙈

biela_sova
30. mar 2019

@vanka10 Ahoj, ja som mala do piateho mesiaca tvoj problem. Lizatka som neskusala, bolo mi nevolno zo sladkej chuti. Piskoty som nemohla, pbo mi "smrdeli" a napinalo ma z nich. Paradoxnex dobre mi robilo linecke pecivo a, suchare, tie som mala pri posteli a nadranom a, rano som si ich dala a zapila vodou. Skus este aj to. a do kabelky telku alebo Bake rolls, ci ako sa volaju 🙂

vanka10
autor
30. mar 2019

@biela_sova ďakujem vyskúšam

biela_sova
31. mar 2019

@vanka10 skus, chudinka..este si to pamatam, aj den pred porodom este na mna prislo 🙂asi plati papar to, co absorbuje "kyselinu" a nikdy neostst hladna, lebo Ti je zle preto, ze ti nahle klesne cukor

malicka_mysicka
8. apr 2019

@vanka10 mne pomahali lizatka ale ked som ich lizala casto, tak mi aj z nich uz bolo zle. Rano som mala pri posteli nachystany jeden bebe keks alebo patinku kaiserky, len nech nieco dostanem do zaludka, potom som este trochu polezala a vstala. z napojov som si ulietvala na vinee (vinea, nie vino 😀), vzdy ked mi uz bolo na odpadnutie, dala som si decko bielej vinei, odgrglo sa mi (pardooon ak som nechutacka) a bolo lepsie.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli