• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kedy posielajú na PN v prvom trimestri?

15. marca 2016 
@moni244 ty si riadne zlata :slight_smile: clovek je rad ze nejaku pracu ma a nie este vyberat si :grinning:
6. mar 2016 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzzii mna gyndos nechcel vobec vypisat a uz som bola v 24tt.. robim casnicku cize to nebolo jednoduche stat na nohach a obsluhovat.. vypisal ma bez problemov obvodak tak ak ta gyn. nevypise skus obvodneho
6. mar 2016 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@candii :slight_smile: pozri miju odpoved vyssie ;)
6. mar 2016 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzzii sme skore no.. co uz :joy::joy::joy::joy: prajem vela zdravia
6. mar 2016 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby tak ja som nechcela zakladat novu temu :grinning: rak som nadviazala na staru :slight_smile:
6. mar 2016 o 17:07  •  čaká bábätko, termín má v novembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky tak prve vysetrenie mam za sebou. Som dnes 6tt+6 a dr mi urobil vcera len sono a mam prist 20.4. Som z toho zklamana ze sa do ukonceneho tretieho mesiaca nedozviem nic ine len to co aom vedela ze som tehu :frowning2: ako ste to mali vy? A na to ze pracujem 12 tky dlhy kratky tyzden a pracujem so zvieratami a s tazkym tovarom ako granule a pod mi len povedal ze tehu nie je choroba... Ja to chapem ale som na predajni sama mam narok na 1 pol h pauzu a desat rokov mam pco anovulaciu zkracovamy krcok a tak sa bojim aby sa nic nestalo :frowning2: mmam ist na pn alebo sa len modlit aby sa nic nestalo? :frowning2: poradte zienky prosim alebo am zmenit dr? Dakujem za kazdy nazor
15. mar 2016 o 10:06  •  čaká bábätko, termín má v novembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bozkavatko
Uplne ta chapem....mne byvalo od zaciatku velmi zle a v praci ma posielali domov, co sa nemohli na mna pozerat ako trpim... Riesila som to tiez s gynekologom, no ten ma vysmial, ze to dramatizujem, ze vsak mozem byt rada, ze mi je zle, ze aspon viem, ze som tehu a babatko rastie....no bohuzial moj stav sa natolko skomplikoval, ze uz nie som ani u toho gynekologa :(
Ak sa bojis o seba a babatko, tak skus ho zmenit a ak to by sa ti nepodarilo, tak skus este hladat pomoc u obvodnej lekarky, ona bola tehotna a urcite ta pochopi :slight_smile:
15. mar 2016 o 10:17  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v máji 2017 (31. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkup noo bojim sa o seba a babo. Jeden blby krok posmyk a tak proste mam stavy strasne ze tie zvierata su zo vselijakych prostredi a nikdy nevies a tu nic nie sterilne ani ked si umyjes ruky. Granule su zo skladu tam su urco polne mysy a proste som zmetena :grinning: chcem aby ked konecne prislo mimi po dlhych rokoch trapenia to dopadlo vyborne :slight_smile: a ty si zmenila dr a je lepsi? :slight_smile: a mimi nemate? :frowning2:
15. mar 2016 o 10:25  •  čaká bábätko, termín má v novembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok