Kedy sa dostaví krvácanie po vysadení Progesterónu?

2. jún 2020

Ahojte kocky
Som tehotna ale podla dr.sa to neubera dobrou cestou. Najskor bol len prazdy vacok po tyzdni len o trosku podrastol ale zevraj tam bola uz nejaka struktura ako zltkovy a tercik. Ale podla dr. to pomaly rastie a malicky na tyzden kt by mal byt. okolo 8mm Sice som vysvetlovala ze mam pocit ze som otehotnela pravdepodobne tesne pred mnz lebo mam zaznacene vsetko. Beriem progesteron -vkladam. Mam cakat este par dni a potom rozhodne ze co dalej. 😩len ma zaujima ak ste si presli niecim podobnym asi ako dlho trva kym sa dostavi krvacanie po vysadeni progesteronu? Ja som nemala vobec ziadne spineneni nasadila preventivne lebo uz 2 mikro potraty behom polroka 😔vdaka za vase skusenosti dobre aj zle ❤️

kessy25
2. jún 2020

A v kolkom tyzdni by si mala byt?

autor
2. jún 2020

@kessy25 posledny mnz som mala 12.4 cize 7 plus nieco ale uz pri prvom utz co bolo 22.5 povedala ze to vypada na 5+0 ale ze to malicko podrastlo proste zw to malo byt vacsie po tej kontrole

kessy25
2. jún 2020

Ja som bola vcera a podla ms som 6+1 a malo too 4 mm a aj srdiecko uz tiez uzivam progesten.. Mala si uz aj srdiecko?

autor
2. jún 2020

@kessy25 nie praveze nie a uz to ma 8,7mm myslim tak to mas jasne skor u mna je to take neiste ale sak uz nech je ako ma byt ale proste od septembra a 3x 2xbiochemicke a teraz som si uz bola ista ze to vyjde 😔

autor
2. jún 2020

@kessy25 lenze co plod 4mm ? ja mam gestacny iba 8,nieco plod este nebolo vidiet iba tercik zevraj noo

kessy25
2. jún 2020

Ano ano plod ma 4mm gestacny ani nepovedala kolko ma.. Ked som bola prvy krat 4+1 tak tam nebolo nic..

autor
2. jún 2020

@kessy25 tak to je super drzim palce 🍀💗💙

kessy25
2. jún 2020

Uvidis aj u teba to bude na dalsej kontrole v poriadku 😊🙏 drzim palce.. Kedy mas kontrolu

autor
2. jún 2020

@kessy25 v piatok zase uz 3x po sebe

e1i
2. jún 2020

V utorok som vysadila, v piatok potratila. U nás to bol missed abort v 9tt. Nemusela som na kyret, bolo to po umelom takže som tiež vedela všetko presne, bol tam len náznak zltkoveho vaku, inak len prázdny gestacny, bez akcie

autor
2. jún 2020

@e1i tak to islo celkom rychlo. Tiez dufam ze to pojde rychlo a ze nebudem musiet ist na cistenie. Tak vam prajem vela stastia do budcna 🍀snad sa podari cim skor a aby to malo stastny koniec 💗

autor
2. jún 2020

@e1i a velkostne tiez pomaly rastol ?

e1i
2. jún 2020

Máme už 8 mesačnú dcérku, o 3 mesiace potom to vyšlo.

Hcg mi rástlo ale plytko/pomaly a v 7+nieco našli len prázdny vak tak vysadiť lieky a čakať.

autor
2. jún 2020

@e1i super 🥰noo sak uvidim len to cakanie je hrozne..zvlast v takejto situacii

esquilla
2. jún 2020

Ja som bola takto, na začiatku všetci vraveli, že je to zlé, každé dva dni som chodila do nemocnice na sledovanie a srdiečko sa nám ukázalo až v 9tt. Iná doktorka mi povedala, že som len neskôr otehotnela. A teraz už 19tt a už aj kope.

autor
2. jún 2020

@esquilla jemine to je uzastne ! kiez by to tak bolo aj u nas 🙏🏼

amy4567
2. jún 2020

No, mne povedala tiež, že sa jej to tam nezdá, o týždeň kontrola, a v ten deň po kontrole pomaly špinenie, krvácanie a o 3 dni celý plodovy obal s bábom..... Ale je to u každého iné, drž sa toho čo povie dr😊 prajem ti všetko dobré a aby smútok sa nezdrzal v tvojej duši moc dlho

autor
3. jún 2020

@amy4567 dakujem krasne 💗

kessy25
5. jún 2020

Ahoj no ako si dopadla?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre