Kedy uvidím niečo na ultrazvuku?

katarinak512
3. jún 2019

Prajem pekný den, dnes som bola u gynekológa s tym, ze mi mešká ms. Posledná ms bola 27.4. ale doktor este nič nevidel. Bojím sa aby sa nejednalo o mimomaternicove tehotenstvo. Nejaké podobne skúsenosti?

nancy666
3. jún 2019

Teraz ešte nič nevidel? Zvláštne. Mne videl už 3 týždeň ten vacok. Hm.

barboritta
3. jún 2019

@katarinak512 Mne sa to zda skoro,aby uz nieco videl.krv ti nebral na hcg?

katarinak512
autor
3. jún 2019

@barboritta práveže nebral, povedal aby som prišla o týžden na kontrolu ak budú bolesti nejaké tak skôr tak teraz neviem

mon895
3. jún 2019

U mna bolo vidno gestacny vak 2t po meskani ms

barboritta
3. jún 2019

@katarinak512 este sa neplas,ja som po 2t meskani nemala ani plodovy vak.som 32tt aktualne

alexandra2468
3. jún 2019

@katarinak512 a kolko ti meska menzes?

lubisvecko
3. jún 2019

Uvidis ked prides po tyzdni, robila si si aspon tehotensky test?

simona232323
3. jún 2019

Podla mna je este skoro , ovu si mohla mat neskor 🙂 U mna nebolo nic vidno ani po 3tt meskania 🙂 Drzim palce 😊

pininka1
3. jún 2019

Nič sa ešte nemusí diať,mne nevideli tiež takto, až neskôr.

katarinak512
autor
3. jún 2019

@alexandra2468 dnes je to 10dni podľa appky

katarinak512
autor
3. jún 2019

@lubisvecko test som si robila, 3x a bola druha čiarka ale taká slabšia ale silnela zakaždým

erika_smile
3. jún 2019

Musíš byť trpezlivá, no pokiaľ ti test ukazoval dve čiarky, tak je vysoká šanca, že si v tom. Nepanikár a buď kľudná hlavne!

zzuuzziikkee
3. jún 2019

Ahoj ja som poslednú MS mala 29.4 a tiez mi mešká. Volala som lekárke ktorá ma objednala až na 18.6 ...aby niečo videla a vedela tehotenstvo na 100% potvrdiť....podľa mňa to riešite skoro a potom sa len stresujete

katarinak512
autor
3. jún 2019

Ďakujem dúfam ze bude vsetko v poriadku

andreal1
3. jún 2019

Mne bolo vidno vacok a zltkovy vak cca 5tt+2 ak by to bolo mimomaternicove tehotenstvo predpokladam ze by to nenechaval len tak a mala by si bolesti. Pockaj tyzden a isto uvidi nieco co potvrdi normalnu graviditu 😊

katarinak512
autor
10. jún 2019

Ahojte, tak dnes bolo potvrdené tehotenstvo, ovulacia bola o týžden posunutá, preto nebolo nič vidno. No doktor mi aj tak nerobil žiadne testy, resp.nebral krv ani nič... chcem sa este spýtať, mam pocit začínajúcej mykózy, co je vhodne na začiatku ? Nemáte nejaké skúsenosti ?

mondolina
10. jún 2019

@katarinak512
Dnes si bola u dr.a neopýtala si sa na mykózu?

andreal1
10. jún 2019

Dnes ti iba potvrdili tehotenstvo na krv a potom po knizku si pojdes o nieco neskor. A zospodu ta doktor neosetroval? Ak by videl nejake mykoticke zmeny isto by ti nieco predpisal.. mne na zaciatku tiez dal kremik ale je iba na lekarsky predpis. Veru mala si sa spytat.

katarinak512
autor
10. jún 2019

@mondolina bola som dost v strese, po tej minulotýždňovej návšteve lekára som len dúfala ze bude vsetko v poriadku a doktor ma pozeral len ultrazvukom, štandardná prehliadka nebola tak som celkom na to zabudla

katarinak512
autor
10. jún 2019

@andreal1 práveže zospodu nie a ani minuly týžden nie a z tej nervozity a stredu som celkom zabudla

andreal1
10. jún 2019

@katarinak512 zajtra mu kludne zavolaj ze o co ide a ci sa mozes opat zastavit ze si este troska v soku a nervozna z toho vsetkeho. Mozes si kupit rosalgin na vyplach ale on isto urci lepsie aky liek v akej miere potrebujes 😊

mondolina
10. jún 2019

@katarinak512
A ultrazvuk ti nerobil vaginálne?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre