Krém na strie

sonika696
28. feb 2023

Ahojte som v prvom trimestri tehotenstva. Samozrejme ešte nič nevidno ale chcem začať používať krém naproti striam. Viete mi poradiť ktorý vám pomohol prípadne bol pre vás TOP? Je to moje druhé tehotenstvo pri prvom som použila krém mama z lekárne - nič, mandľový krém - nič, telové mlieko na hydratáciu -nic, detský olej - nič. Brucho praskalo a praskalo. Preto by som sa chcela teraz tomu vyhnúť

lenuska9999
28. feb 2023

@sonika696 ja som používala Bioil aj Elastiq krém. Nic nepomohlo. Pri druhom som sa natierala krémom Excipial, pretože som mala veľmi suchú pokožku a veru strie sa mi neurobili.

sonika696
autor
28. feb 2023

@lenuska9999 skúsim ale neznášam keď sa natriem a som mastná a oblečenie sa mi lepí

t1nusa
28. feb 2023

@sonika696 ja tiež používam Bioil, za mňa veľká spokojnosť 🙏🏻

kris_tin257
28. feb 2023

Ak máš strie geneticky dané nepomôže ti žiaden olej ani krém, ja som natierala počas oboch tehotenstiev kadečím jasné že mám brucho veľmi popraskané všade. Nevyhneš sa tomu
Ja som používala Weledu, Bioil a ešte jeden prírodný krém názov si nepamätám, elastiq som nepoužívala tej značke sa vyhýbam.

monika259200
1. mar 2023

Ja používam tento. 😊

andy37
1. mar 2023

Ja som používala olej babylove. Vždy pred spaním som si natrela brucho a nemám jedinú striu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre