Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mám otočenú maternicu dozadu. Budem mať komplikácie?

annastasia22
18. aug 2012

som v 5tt,a chcem sa opytat ci su niake komplikacie pocas tehotenstva.dakujem 🙂

mandarinkadarinka
18. aug 2012

ahoj, aj ja som to mala, tehu bolo bez problemov ohladom tohoto.

aduskatt
18. aug 2012

to je asi individualne.........

minnie55
18. aug 2012

Absolútne žiadne, je to len fyziognomická vec - ja mám tiež otočenú maternicu 🙂

janaalzbeta
19. aug 2012

je to individuálńe u každej tehu, ja som mala bolesti v podbrušku až pychanie od začatia tehu ☹ . Bolo to dosť nepríjemné. Pár tehu čo som poznala mali to isté............. ☹ . No a viac ťa strašiť nejdem. Poradím konzultuj so svojim gynekológom.. 😉

sofia2008
19. aug 2012

ja mam tiez, do cca 6m tehu ma stale bolelo v podbrusku, ale podla mna to nebolo tym, ze mam maternicu otocenu.

karamel
19. aug 2012

Aj ja mam maternicu otocenu, tehotenstvo som mala uplne bez problemov 🙂

zuzicka1982
19. aug 2012

Ahoj, u mna bolo vsetko ok. Aj teraz pri druhom tehu. Pichanie a bolenie v podbrusku som mala tiez ako pise janaalzbeta ale dokino vravel ze to absolutne nesuvisi s otocenou maternicou.Tak bud kludna. Vsetko prebiehalo a prebieha uplne normalne. 😉

kukucka26
19. aug 2012

nieje to dovod aj ja mam taku maternicu otocenu dozadu retroverziu a este v tvare W , tiez mam bolesti vkrizoch atd...som 3tehu ale to s tym vobec nesuvisi 🙂 🙂 🙂 🙂 neboj bud v pohode

kackacatko
19. aug 2012

taktiež mám otočenú maternicu dozadu a žiadny problém s tým nebol

diane87
28. aug 2012

ahoj. aj mne vcera doktorka povedala ze mam maternicu otocenu smerom dozadu...ze 20 percent zien ma....ze to nic....tiez mam pocit ako pred MS cele dni...je to OK. Ziadny strach

lussi2
16. jan 2013

aj ja som mala otocenu dozadu, ale ona sa pocas tehu otoci tak ako ma byt. porod som mala normalny aj tehotenstvo bez problemov. asi ta budu viac boliet krize, teda mna boleli a velmi, nemohla som ani z postele vstat ☹

dadusa23
18. jan 2013

Aj ja som mala, no ešte mám ... mám veliké bolesti v krížoch a mala som aj v podbrušku, ale to už akoby ustalo 😀 ... doktorka mi povedala, kým sa neotočí maternica - bolesti budú... ale aj pri druhom som to tak mala a tehotenstvo bolo bezproblémové - len tie začiatky boli bolestivé...držím palce...😀

nat28
18. jan 2013

ja ma to iste a otehotnela som hned a lahko a pocas tehu som s tym nemala problemy. 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli