Mám veľké nevoľnosti celý deň. Čo mi pomôže?

laura1230
3. jún 2018
lavender21
3. jún 2018

@laura1230 mne pomáha jesť pravidelne, menšie porcie... A keď je ozaj zle tak lízatká Gravipop, alebo Emesin 🙂

matos2017
3. jún 2018

Ahoj, ja som tiez mala strasnu nevolnost a dokonca pocas celeho tehotenstva. Ale pri prvom mi pomohlo: na lacny zaludok som vypila pohar citronova bonaga, do pol hodiny som sa vygrckala a mala som pokoj .Niekedy aj cely den. .... Pri druhom to nefungovalo .

sasunka
3. jún 2018

Voda s citronom a matou, zazvor - to pomaha mne. Slaby cierny caj, strava podobna ako pri crevnej viroze. Drzim palce

misulienka150
3. jún 2018

Mne veelmi pomohlitieto tabletky,odporucila mi ich gynekologička a pomohli mi,,furt som vracala uz som bola zufala a uz je dobre.aj švagrinke pomohli😉

jankazpd
3. jún 2018

Aj mne bolo hrozne...Vracacky počas celého dňa niekedy aj v noci.... V 13tt to začalo pomaly odoznievat....Nepomohlo mi nič najmä večer...Ani kola ani zázvor, vôbec nič, do toho som mala nonstop kyslú chuť v ústach, palenie záhy. Ešte ako tak zabrali lizatka, kúpiš ich v lekárni a skusaj čo ti zaberie.... Držím palce možno to chce iba čas a ten to vylieči😊

ressankajanka
4. jún 2018

@laura1230 Mne nepomohla ani svätená voda, zvracala som aj cez noc 😂 Bolo mi zle do 5. mesiaca tehotenstva, postupne sa to začalo upravovať samo, malé krôčky deň po dni. Akurát keď som chcela ísť na gyndu na prehliadku alebo aspoň kúsoček niečoho zjesť, mala som tie zázvorové lízatká z lekárne. Piť som mohla len čierny čaj, aj voda mi robila zle.

marianna_peskova
4. jún 2018

Mne pomohlo sa ráno vyvracať a potom sa po pol hodine-hodine najesť suchárov alebo niečoho podobného, suchého. Jedla som po troškách, najmä ovocie a zeleninu. Hlavne nič ťažké! Po mesiaci som prešla aj na mliečne výrobky. Na obed som vždy vládala zjesť teplé jedlo. Ale nevoľnostiam sa nevyhneš, treba ich prežiť. Nepomohla mi ani "osvedčená" metóda najesť sa ešte predtým, než ráno vstanem z postele.

saxana000
4. jún 2018

Mne pomahali sladke ranajky. Lupacka s grankom hlavne nemat prazdny zaludok. Stale nos pri sebe aspon piskoty a raz za cas hod do ust. Ked bolo velmi zle pomohol Emesin.. Nastastie to netrvalo dlho

patricja
5. jún 2018

mne nepomohlo nič... treba vydržať a samozrejme skúšať všeličo... ja som chodila s vrecúškom na vracanie 4 mesiace všade vo vrecku...keby náhodou.. Inak potom mi dobre robila hocijaká zmrzlina.... a to som bola tehotná v zime...

malykonik
5. jún 2018

nepomáhalo mi nič. Jediné čo na chvíľu zabralo sú homeopatiká Cocculine. Ale dávala som si ich len keď som musela niekam ísť, inak som si to odtrpela do 5. mes

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre