Menší plodový vačok
Dobrý večer, som 11+4 tt a podľa doktora mám menší gest. vačok ako by mal byť. Doktor mi k tomu nevie čo povedať, vraj sa uvidí. Prosím vás, má s tým niektorá z vás skúsenosti? Viete mi poradiť? Ďakujem pekne
Dobrý večer, som 11+4 tt a podľa doktora mám menší gest. vačok ako by mal byť. Doktor mi k tomu nevie čo povedať, vraj sa uvidí. Prosím vás, má s tým niektorá z vás skúsenosti? Viete mi poradiť? Ďakujem pekne