Meškanie menštruácie 11 dní a test negatívny.

7. apr 2020

Ahojte chcem sa spytat ci ste mali niečo podobne.
meška mi ms uz 11 dni test dnes robeny ale negativny ziadne priznaky len sem tam pobolieva podbrusku a viac chodim cikat.

janba
7. apr 2020

Asi pred dvoma mesiacmi som tak mala. Po 2 týždňoch meškania mi pichli vyvolávačku, menzes nechodil ďalšie 2 týždne, tak druhú vyvolávačku a potom som dostala o tri dni

autor
7. apr 2020

@janba uff toto som este nemala. ale tehotna by som nemala byt že? kedže test mi 2x vysiel negativny no dufam

janba
7. apr 2020

Tiež som mala negatívny test.. Ak si doteraz nemala problém s vynechávaním menzesu, chod určite doktorovi

autor
8. apr 2020

@janba
chystam sa este pockam do zajtra

majamat
8. apr 2020

cokolvek sa zacina, vzdy je neikde zaciatok, cize vzdy je nieco 1x. teraz nemyslim, ze by si mala mat problemy s cyklom, ale aj u zien s pravidelnym cyklom sa obcas moze nieco "pokazit" a cyklus sa zmeni. cize ty si asi teraz v tej faze. proste z nejakeho dovodu nastala hormonalna zmena.
tehu teda asi nebudes, led po 11 dnoch mas negativny test. to uz je moc dlho, aj ked je tu este moznost vynimky. ja som mavala kedysi cyklus stabilny, ale 2x za rok sa posunul o 2t, cize vtedy, ked som povodne mala dostat ms, som mala prave ovulku a teda tehu test ukaze po oplodneni tak mozno po 10-14dnoch. no ale ak to nemavas, ej tu mala sanca, ze by sa ti toto stalo.

autor
8. apr 2020

@majamat uz som dostala tak som sa upokojila a som rada ze som dostala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre