Používame cookies. Viac informácií tu. OK
jamimka
15. aug 2019

Skôr je to ďalší príznak tehotenstva, ak nič nesvrbi, nepali, tak nejde o nič výnimočné. Aj ja chodím cikat každú minútu, som v 8tt

moonka1
15. aug 2019

@alicavincur moze to byt zapricinene tehu, ak si mala mykozu vies ako sa to rejavuje ak ta vsetko svrbi, je to mykoza

fialka1318
15. aug 2019

@alicavincur ahojky ja som v 11tt a mam doteraz mierne bolesti ,je to roztahovanie maternice a dokonca ma aj picha smerom dole 🙂 a castejsie chodim cikat od zaciatku 🙂 takze neboj pokial ta nesvrbi ani nepali nic tak je to ok 🙂 ja mam dokonca vytok taky dozlta a lekar povedal ze je to normalne v tehu 🙂

alicavincur
autor
15. aug 2019

@fialka1318 tiež som veľa čítala o tom, že telo každé telo je iné a bolesti tam môžu byť rôzne, len som ostala zarazená, že doteraz nič a zrazu takto, tak som nevedela🙂 a v robote, každú chvíľu na záchod hore-dole :D 🙂

alicavincur
autor
15. aug 2019

@jamimka tak so kľudnejšia....možno by som to ani tak neriešila, ale v piatok by sme mali ísť na dovolenku do Chorvátska a tak ma prepadla panika, že čo ak je to niečo iné....

fialka1318
15. aug 2019

@alicavincur neboj sa priznaky ti budu pribudat a ustupovat ja som na zaciatku okrem prs nemala takmer nica teraz mam sem tam vsetky 😀 dneska mi je nevolno ma napina,toci sa mi hlava ,mam nechutenstvo a boli ma maternica roztahuje sa 😀 a aj zapchu mam 🙂 cize neboj sa vcera mi nebolo nic zvladla som aj upratovat nakupit a tak dneska len lezim lebo fakt nevladzem ani stat 🙂 sa tes ze mas priznaky aspon vies ze je tam babenko 🙂

fialka1318
15. aug 2019

@alicavincur hlavne si vzdy povedz ze pokial silno na cerveno nekrvacas je vsetko ok a ver babenku 😉 ono potrebuje priestor tak preto tie bolesti 🙂

truthy
15. aug 2019

@alicavincur ja som mala takéto príznaky, ak by to bola mykóza bolo by k tomu aj svrbenie a pálenie.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli