Missed abort s CRL 6,8 a teraz 3,6 mm.

nella130
16. júl 2019

Dnes 8+1 ki lekar povedal, ze nevidi plod v gestacnom vacku. Ze to bude asi missed abort.
Mam na buduci tyzden ist na kontrolu a ked sa neuvidi na kyretaz. Je mozne ze to bude inak?
V 6tt som nala CRL 6,8 a teraz mam 3,6mm. Nie je to cudne? Mate skusenost?

nella130
autor
16. júl 2019
shilla23
16. júl 2019

Vyckaj mozno si mala len posunutu ovulku.. ja som otehotnela den pred MS 18dni biely test doktorka podla menstruacie tiez hovorila ze uz som mala byt v 8mom a ja som bola len v 5tom tyzdni takze potom pocitali podla sona termin.. drzim palce

selest
16. júl 2019

Podla mna este pockaj, mohla byt posunuta ovulacia
My sme tak cakali 2 tyzdne sice neuspesne ale tak nenechali by nas cakat keby nebolo mozne ze sa este babo objavi. Drzim palce

dom_evi
16. júl 2019

este nerob paniku, mohla by si si s tym este uskodit a aj plodu. uvidis buduci tyzden a mozno sa tam objavi este

alexandra2468
16. júl 2019

@nella130
Ako moze lekar namerat CRL ked vraj nevidi plod? Crl je dzlka plodu od temena po kostrc.

Keby si nenapisala, ze je crl tento tyzden mensie ako v 6tt, tak by som ti povedala to co baby vyssie. Pockaj este do kontroly a snad bude vsetko ok.
Lenze CRL sa v zdrvaom tehotenstve urcite nemoze zmensovat, este k tomu tak radikalne ako tebe. Tak bohuzial si myslim, ze toto nebude mat svetly koniec, ale pevne dufam, ze sa lekar pomylil a zle to zmeral! Drzim palce!

nini1010
16. júl 2019

No v niecom ste sa asi nepochopili.lebo ak nie je plod tak to nemoze byt missed ab.potom je to skor anembryola.ale pozeram ze crl mas namerane a zodpoveda 6tt,takze plod tam je,ale zrejme este nebije srdiecko.a s tym by som este aspon tyzden pockala kym sa budu robit nejake zavery.To sa stava.

nella130
autor
16. júl 2019

@shilla23 ja ale presne viem kedy som otehotnela plus minus par dni kym to doputovalo k vajicku a teda sklz 2-3 t tam nie je.

nella130
autor
16. júl 2019

@nini1010 vraj tam asi vidi nejaku bodku, no dva tyzdne pred tym ina lekarka videla viac.

nella130
autor
16. júl 2019

@alexandra2468 aha. A ked je to MA tam moze?

nini1010
16. júl 2019

@nella130 Aha,tak tonsom.to asi zle pochopila.

alexandra2468
16. júl 2019

@nella130 bohuzial ano. Ak sa crl naozaj zmensuje, tak to bude MA a teda plodik odchadza, nerastie.

nella130
autor
16. júl 2019

@nini1010 aj gs je maly, to je na tej druhej foto, na 5tt. V pondelok idem na kontrolu, snad sa nieco ukaze. Ak nie, mam este cakat? To uz bude 10tt zaciatok.

nella130
autor
16. júl 2019
korienka15
16. júl 2019

Ja som bola v 7tt a bolo mensie o tyzden ako malo byt isla som na kontrolu za 2 tyzdne a bola som v 9 tyzdni a neake dni a bolo zasa mensie a uz mu nebilo ani srdce takze bola nutna kyretaz

selest
16. júl 2019

Tak ak si si ista ovulaciou tak by som bola pripravena na vsetko😕ja som mala MA v 12tt a plodik nezil od 9tt ale bol riadne velky. V 8 tt som este bola na sone a vsetko super zodpovedalo a mam riadnu foto zo sona kde je mimciatko malicke.
Potom som bola druhy krat v 8tt a to bola anembriola a nic tam nebolo len bodka a povedali ze pockame ak by bola posunuta ovulacia ale za 2 tyzdne sa aj vak zmensil😕
Drzim palce

elisa171
16. júl 2019

ja som mala to iste v 9 tyzdni bolo velke na 6, v 12tt odislo uplne :(, potom pol roka na to otehotnela kamaratka a tiez mala toto iste co ja..a uz sa zmierovala s tym ze pojde na kyretaz..no a dnes ma 14 mesacnu slecnu 🙂..takze nie vzdy to musi dopadnut zle

nella130
autor
17. júl 2019

@elisa171 a nebilo ani srdiecko?

nella130
autor
17. júl 2019

@selest kedze moje je velke na 6tt a vacok na 5 tt to uz by asi 3tyzdne nezilo. Ale ak to tak je preco to telo nechce vypudit von?

nella130
autor
17. júl 2019

@selest ovulaciou nie, ina tym kedy sa to dostalo dnu. A zas spermie nepreziju viac nez tyzden.

shilla23
17. júl 2019

@nella130 niekedy sa vycistis sama a niekedy musi kyret.. ja som sa prvy krat vycistila chvala bohu sama

selest
17. júl 2019

@nella130 to bude asi tym ze v tele su stale hormony a tym je oklamane a funguje ako keby tehotenstvo pokracovalo. Ludske telo nieje stroj takze taketo "chyby " sa stavaju. Ja som prvy krat mala 3 tyzdne mrtve babo a povedali mi ze mozem kludne este 2-3 tyzdne cakat ci sa to vycisti samo. Ale psychika zafungovala a ako som sa to dozvedela tak sa to spustilo. Este nestresuj este je skoro. Drzim palce

nella130
autor
17. júl 2019

@selest mam stale take jemne akoby menstruacne bolesti. Mala som to aj na uplnom zaciatku, dokonca ta bolest vystreluje do jednej nohy, potom to preslo a teraz zas.

selest
17. júl 2019

@nella130 to neviem ci sa da podla toho posudit. Ja som 2x potratila a nejake extra bolesti som predtym nemala ze by nasvedcovali tomu ze je nieco zle, len take slabe. A treti krat som mala silne bolesti ako pri ms skoro cele tehotenstvo a vtedy bolo vsetko ok.

nella130
autor
18. júl 2019

@dom_evi snazim sa hovorit si, ze v pondelok sa ukaze. Ale ci to tak bude..
Svoje prve babo som potratila podobne, ale az v 24.tt
Bolo to strasne, a aj napriek tomu ze som ho musela mrtve porodit a zazivat tie vsetky fyzicke bolesti okrem dusevnych, toto bude boliest rovnako ak to zle dopadne.

ankare
18. júl 2019

@nella130 veľmi Ti držíme palce!

nella130
autor
18. júl 2019

@ankare velmi dakujem

nella130
autor
22. júl 2019

Takze je to MA, dnes mi to povrdili. Mam tam uz aj 3cm hematom, zajtra idem na kyret. Je mi nanic - psychicky.

ankare
22. júl 2019

@nella130 posielam objatie! ❤️

alexandra2468
22. júl 2019

@nella130 je mi to luto. Drzim palce, aby si to rychlo prekonala a aby si sa coskoro dockala zdraveho tehu.🙏

shilla23
22. júl 2019

@nella130 drz sa mrzi ma to 🙏❤

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre