Močové cesty v 7tt..- poraďte nech neublížim bábätku.

danielkadandy
12. mar 2020

Co mi pomoze?...predtym som mala casto s tym problem ale teraz neviem co na to....mam caj urosept s brusnicami...neviem ci sa moze ani ci pomoze
Petrzlenova vnat by sa vraj nemala no neviem teraz...mam doma v zalohe urinal akut forte ale neviem ci to mozem

domikaaaaaa
12. mar 2020

@danielkadandy ja som mala tiez problem na zaciatku tehotenstva, v lekarni mi dali uroval sirup. Ale mne teda zabera najviac vypit cely brusnicovy dzus/stavu pocas jedneho dna.

krisbar
12. mar 2020

Ak mas zapal, tak jedine ATb. Neohrozovala by som plod tym, ze si ho nechas prerast do niecoho velkeho, kde bude treba silnu ATB liecbu. Su aj ATB ktore mozu tehotne. Neriskuj na babskch receptoch.

mmoonna
12. mar 2020

@danielkadandy Ja som mala tiež na začiatku tehu zápal močových ciest a brala som ATB, myslím, že sa volali Zinnat. Keď povieš lekárovi, že si tehu, ak ti dá ATB, ktoré môžeš. Neliečená infekcia je pre dieťatko oveľa horšia ako ATB!

danielkadandy
autor
12. mar 2020

Ved to ze to palenie som zahnala tym cajom urosept...ale ako mam vediet ci tam neostal nejaky skryty zapal alebo bakterie :/

danielkadandy
autor
12. mar 2020

Mam si dat ist vysetrit moc?

karinsendi
31. mar 2024

@danielkadandy Dobrý deň, mám terz podobný problém, ako ste dopadli a aj tehotenstvo?

danielkadandy
autor
31. mar 2024

@karinsendi dobre vsetko dopadlo teraz ma tu zlosti trojrocny syn 😊♥️tusim atb som nemusela asi len nieco z lekarne mi vtedy dali

karinsendi
1. apr 2024

@danielkadandy super 🥰 ja som bola pri lekárovi ale že v takom skorom štadiu tehotenstva mi neodporúča Atb, som 4 tt+5, mám bakterie v moči ale že máme počkať kým niečo uvidí aj na ultrazvuku cca okolo 8tt🤦‍♀️ tak uvidíme ako sa to vyvinie

danielkadandy
autor
1. apr 2024

@karinsendi drzim palce nech vsetko dobre dopadne ♥️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre