Môžem sa kúpať pri mori v prvom mesiaci tehotenstva?

nadaa1
26. júl 2017

Dobrý deň chcela by som sa opýtať som asi tak 1 - 2 mesiaci tehu ešte to nemám potvrdené lekárom ale všetky príznaky mám že som tehu. Môžem sa kúpať v mori idemw do Talianska na 3 dni bude to krátka dovolenka a cesta trvá 8 h. Je to problém môže sa niečo stať ? Alebo je to ok ? Dakujem

siska53
26. júl 2017

@nadaa1
Ja som sa kupala pri oboch tehotenstvach,moja mama tiez..
Nevidim dovod,preco nie...skor by som neliezla.do jazera,toho by som sa obavala viac.

candii
26. júl 2017

Mozes sa kupat v mori v pohode .. nemaj strach

mindres
26. júl 2017

Moja žena sa kúpala a v pohode.

janulka1802
26. júl 2017

Môžeš neboj

ertlovik18
26. júl 2017

ja som sa tiez kupala a v pohode, nemalo by sa nic zle stat ale ked mam pravdu povedat, tak som sa tiez pytala aj doktorky lebo som si nebola ista 🙂 radsej mat istotu ako potom lutovat

zuz02
26. júl 2017

V mori problém nevidím. Tam sa môžeš kúpať. Ale do termálnych bazénov s teplou vodou by som tehotná nešla. To ale nie je tvoj prípad. Ja som sa tiež v 1.trimestri kúpala v mori a cestovala som autom 10hodin. A žiaden problém. Pokiaľ si ok, tak sa nemusíš báť.

nicol_ka55
26. júl 2017

V pohode sa mozes kupat, my sme boli na dovolenke s mojou sestrou ked bola tehotna a tiez sa kupala, nemali by z toho byt ziadne problemy 🙂 Ak tehotenstvo prebieha bez problemov tak sa vobec nemas coho bat 🙂

hettinka
26. júl 2017

v mori áno, v bazéne radšej nie

nika898
27. júl 2017

@nadaa1 v mori sa mozes kupat uplne bezproblemov dokonca ti to moze aj pomoct ak si nachylnejsia na zenske problemy. Teda aspon mne pomohlo a tiez som bola v 6tt ked sme isli na dovolenku do Turecka a dokonca letecky coho som sa bala kedze to sa moc nedoporucuje. Cesta autom je bez rizika len mozno budete castejsie stat lebo ti bude treba casto cikat 😉 a urcite nechod do termalnych bazenov a saun to ti moze uskodit. Peknu dovolenku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre