Na začiatku tehotenstva mi nebývalo zle a teraz každý večer

brigushka
2. aug 2017

Ahojte baby....mali ste aj vy problem s tym ze vam byvalo zle poveceroch? blizim sa ku koncu prveho trimestra a teraz mi zacalo byt zle...uplne na zvracanie par krat som aj utekala...je to normalne? a dokedy to trva? nie teraz by to malo skoncit?

drobcek11
2. aug 2017

@brigushka aj u mna su nevolnosti horsie ako na zaciatku bohuzial neni na to vzorec😁 dakomu prejde rychlo dakomu ani nezacne, mne osobne sa ulavi ked sa mozem vyzvracat lebo ma tak netazi ta tazoba na zaludku mi vadi snad najviac

michaela14688
3. aug 2017

Ahoj,zacala som prave 13tt...konecne spim celu noc a ziadne napinanie....este tyzden dozadu som mala nevilnosti len vecer..padla osma hodina a bola som hotova, vyskusaj pit zazvorovy caj, neznasam ho, ale prekonala som sa a doslova ma zachranil ;) a zrazu to vsetko prešlo ani neviem ako tak uz len dufat ze to tak ostane...ale nocna nevolnost nie je nic nezvycajne. Ranna nevolnost neznamena ze ju musis mat rano, ale ze sa nevolnost objavuje v rannom stadiu tehotenstva ;) vela stastia prajem, nejako to uz snad vydrzime 🙂

brigushka
autor
3. aug 2017

@michaela14688 dakujem za odpoved....je nejake urcite mnozstvo ktore sa nesmie prekrocit pri zazvore?

brigushka
autor
3. aug 2017

@drobcek11 uz som musela aj ja par krat praktizovat zvracanie :( niekedy sa to neda vobec vydrzat

michaela14688
3. aug 2017

@brigushka no mne vacsinou pomohol jeden caj kazdy vecer...vypi a rychlo skus zaspat...ci nejake mnozstvo skodi neviem, ale pravdepodobne nie pretoze sme v poriadku ;) drzim palce aby sa polepsilo ;)

michaela14688
3. aug 2017

@brigushka ale nezvracaj na silu! Ak ta len napina ma to tak byt ocividne telo vracat nechce a nic nema ist von...

brigushka
autor
4. aug 2017

@michaela14688 nasilu som nezvracala 🙂 ale ked mi bolo treba tak som aj utekala a bolo ovela lepsie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre