Nafúknuté bruško v 5. týždni

danielka1905
5. nov 2021

Ahojte maminky , mám na Vás otazocku . Som v 5 tt a trápí má nafuknute brusko celodenne . Ráno kým nic nezjem tak je to OK ale ako náhle si nieco dam ( je uplne jedno co ) vyzeram ako v 4 mesiaci minimálne , okrem toho som isla 4 kg hore a nemám pocit , ze jem viac alebo nieco ine z coho by som mohla priberat . Mate niekto skusenost s tým nafukovanim ? Nieco co vám zabralo ? Inak sa cítím uplne Ok ( zatial 🤣🤣🤣) . Dakujem za vsetky rady 🙂

ki_ki2
5. nov 2021

@danielka1905 no naučiť sa s tým žiť 😂 bude aj horšie.. cez deň brucho ploche a večer ako balón

luci_ba
5. nov 2021

@danielka1905 toto som mala aj ja cca v 7 týždni. Vyzerala som akokeby som už 4. mesiac, aj muž mi hovoril, že dako sa mi rýchlo brucho zväčšilo 🤣🤣 no a ráno úplne ploché brucho.

danielka1905
autor
5. nov 2021

@ki_ki2 🤣🤣🤣🤣 to mi je jasne 🤣🤣🤣 len mi to príde skoro v 5tt 💁‍♀️

danielka1905
autor
5. nov 2021

@luci_ba však to že aj môj manžel sa smeje že vyzerám skôr na 5 mesiac nie týždeň 😄

luci_ba
5. nov 2021

@danielka1905 a veď nech si muž zvyká 😃 možno len nejdz pečivo, vyprážané a bublinkave vody. Ale viacmenej to je vec hormónov, ono to postupne prejde 😉

ki_ki2
5. nov 2021

@danielka1905 a počkaj keď začnú čreva ešte pracovať na plný plyn 😂😂😂 to bude ako keby ti míny vybuchovali v bruchu 😂😂

kawasakier6n
6. nov 2021

@ki_ki2 ja presne to iste..cez den v pohode celkom a na vecer brucho ako balon 😊

kvetka14
6. nov 2021

@danielka1905 žienky ja by som si ani test nerobila keby mi muž nepovedal že aké mám brucho čo ja mám vždy ploché brucho...neverila som tomu že naozaj to vyšlo...mne bublinkuje v bruchu sem tam 😂 presne ako v prvom tehu tak aj teraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre