Nemám žiadne bolesti ani pichanie som 5tt

verona1989
24. jún 2019

Baby som teraz 5 tt a absolútne nič necitim ani uhniezdovanie .pred tyzdnom sa mi nieco zdalo take popichavanie na vajecniku ale .... a potom trochu v maternici nalavo.ale kebyze nerobim test ziadne uhniezdovanie necitim okrem nových prs. Mate takéto aj vy?

evkamotka
24. jún 2019

Ani ja nic

verona1989
autor
24. jún 2019

No veľa žien citi uhniezdovanie aj ja.som citila.pro.prvom tehu a teraz vobec nic:(

pininka1
24. jún 2019

@verona1989 ja som necítila ani pri jednom uhniezdovanie a to som bola tehotna 4krat. Akurát má strašne prsia boleli od začiatku.

verona1989
autor
24. jún 2019

@pininka1 ano prsia aj mňa bolia ale nič viac.ja som pri prvom tehu aspo to take roztahovanie citila maternice a teraz totalne nic tak sa trochu bojim

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
24. jún 2019

pri jednom tehu som necítila nič - žiadne príznaky....ani len prsia sa mi nemenili ako pri predch. tehu. K lekárke som išla len že mi mešká menzes...Bola som v 15tt....dcéra mala pred týždňom 11r.

gabuliacik
24. jún 2019

@verona1989 preco si smutna? Ved si v 5tt. Roztahovanie maternice este absolutne nemusis citit. Ved mas v brusku malu bodku. Nic sa neboj,vsetko ma svoj cas. Este sa budes stazovat na bolesti,z roztahovania maternice,panvy,z kopancov dole do posvy....
daj babatku cas a nestresuj sa hlupostami🙏🏼
Drzim palceky

h_petra
24. jún 2019

Ja som teraz tiez zacala 5 tyzden a konecne ma nic zasadne neboli a nepicha 😂 od piatku a cely vikend som sa sla zblaznit, ze preco ma tak boli brucho.
Prosim ta, nestresuj, v 5 tyzdni je uz aj tak embryjko uhniezdene.

verona1989
autor
24. jún 2019

No ja som baby mala ist na ivf uz som si injekcie.pichala a popri stimulácii som mala dostať menzes.ten nechodil tak som na 33dc isla na usg a na krv. Na sone nevidel nic len sliznicu 9mm a potom poobede mi volali že geatuluju Hcg 640. To bolo teraz vo štvrtok tak preto sa bojím.testy mam krásne silne aj prsia volia len toro ze necítim nic a n sone nebolo nič vidno . Až na 4.júla ma objednali znova bo ze vraj to je to skoro.

verona1989
autor
24. jún 2019

No musím sa priznať vcera som trochu googlila a hľadala o mimomaternicovom tak hádam to tak nebude...

denda_em
24. jún 2019

@verona1989 ahoj
Ja som včera začala 5T a pociťujem sem tam pichnutie- je krátke ale intenzívne - hlavne ak potrebujem ísť na WC a neidem hneď (čo je mimochodom môj najväčší problém momentálne- veľmi časté chodenie na WC)
Ja som už po jednom GEU. Keď som bola prvý krát tehotná nevedela som o tom. Test negatívny (menstruacia prišla skôr) a trvala len 4 dni. A potom na pôvodný termín menštruácie som dostala kŕče( mávam intenzívne silnú menštruáciu a aj bolesti) no to čo som dostala sa nedá opísať - hrozná bolesť +krvácanie - záver mimomaternicove - zobrali mi ľavý vajickovod (to sa stalo v Marci).
Teraz sme zatiaľ v 5T - v utorok mám ísť na ultrazvuk- a ver mi veľmi sa bojím (môj manžel by ti povedal o tom svoje - Bohu vďaka za neho 🙏🏽)
opakovaného GEU - niekomu sa prejavuje bolesťami (včera som sa Dočítala že niektoré ženy nemali žiadne bolesti len citlivé prsia, nevoľnosti - prejav normálneho tehotenstva a lekár im na kontrole oznámil že bábätko nie je tam, kde by malo.
Ja sama sa upokojujem tým že tuto vec ja nedokážem ovplyvniť a musím len verím že všetko dobre dopadne 🙂

zuzzuzi909
24. jún 2019

@verona1989 neboj kazda zienka to preziva inak ja by som bola v klude neboj 🙂 ved to je este len taka fazulka

verona1989
autor
24. jún 2019

@denda_em no presne toto mam.co si napísala:( tak uz mam strach.akurat nevoľnosti nemam

denda_em
24. jún 2019

@verona1989 ja som tá nechcela vystrašiť
Prepáč píšem ako krava
Ja som tá chcela povzbudiť
Každá žena je iná, každé telo je ine, každé tehotenstvo je ine 🙂
Hlavne buď v klude - lebo stres naozaj ničomu neprispieva a hlava robí veeeelke veci
Ľahko sa mi to píše (lebo práve som na porade v práci tak sa snažím pretvarovať ) ale ak som sama tak má /už len pri myšlienke na to mrazí)
Treba veriť, povzbudzovať sa

macko1007
24. jún 2019

@verona1989 ahoj,ja som sa sledovala a vedela som hned od zaciatku ze som tehotna...dost ma bolel lavy vajecnik a ked som bola 3tt+4dni som sa objednala k dr ..v ten den mi to nedalo a sla som na pohotvost ..na sone videl len zvysenu sliznicu tiez tusim 9mm ,krv mi nebral lebo bolo skoro...tak som dalsie 2tyzdne zila v obavach ,pomaly som ani nespavala,strasne sa stresovala..stale som nato myslela..ked som prisla na termin k dr a povedala ze je tam vacok+zltkovy vacok? (tala mala bodka v strede gestacneho vacku) som vedela ze je dobre...po 2 tyzdnoch som sla zase a uz bilo srdiecko...neboj sa bude dobre len sa nestresuj

h_petra
24. jún 2019

@macko1007 :-O 3tt+4 dni si bola na pohotovosti? a kvôli čomu?

verona1989
autor
24. jún 2019

@macko1007 no tak aj ja som mala 9mm sliznicu a nic viac iba krv pozitívnu.mala ai aj nejaké pocity v podbrusku ci nie. Pichanie alebo take niečo? Lebo ja nemam nic

renate43
24. jún 2019

@verona1989 ja som už 9 tt a nem žiadne príznaky iba mám troška bolestivé bradavky a sem tam mám taký hlad že by som zjedla aj koňa 😂 ja keď som bola tiež 5 tt tiež som strachovala ako ty ani som nevedela spať taka som bola nervózna. Ale úplne zbytočne. Ešte stále tomu nechcem veriť že niečo rastie vo mne lebo sa vôbec necítim tehotná . Ako ja som rada ze nechodím sa rozprávať zo záchodom každú chvíľu ako niektoré ženy ,tak si užívaj tehotenstvo 😊

verona1989
autor
24. jún 2019

@renate43 no ja pôjdem skúsiť ist ku mojej dr nech mi spravi usg zajtra. Teraz som asi 5+1 alebo 2 neviem tak by mal byť ten gestacny vak vidiet. Ani pichanie si necitila v podbrusku?

renate43
24. jún 2019

@verona1989 nie. Teraz sem tam úplne jemné pichnutie, ale trvá to pár sekúnd nič extra. Aj ja som bola 5 +2 ked som išla na vyšetrenie, ostala som ešte nervóznejšia keďže ešte nebolo vydiet len vak , ľutujem že som nepočkala . O dva týždne už bolo vydiet aj srdiečko.

macko1007
24. jún 2019

@verona1989 ja som bola koli tomu ze ma dost bolel vajecnik a som sa bala a zaroven dufala ze mozno uz nieco bude vidno ale nebolo..a pokial som nekrvacala vsetko bolo okej...teraz tiez jekrvacam a vajecnik moc neboli 🍀

verona1989
autor
24. jún 2019

No tak ja pôjdem zajtra na sono lebo do budúceho týždňa nevydržím ci uz aspon vak vidno.to vy uz malo.aapon by som sa ukludnila ze nemam mimomaternicove

adela2020
24. jún 2019

@verona1989 ja som tak ako ty a mám len mierne bolesti v podbrušku alebo žiadne ako kedy. verím že všetko bude dobré vo štvrtok idem k doktorke prvý krát..

verona1989
autor
24. jún 2019

@adela2020 nonja ani to...este cez vikend som niečo citila v podbrusku a teraz sem tam.nejake steklenie aj to ked len ležím inak nic.prsia ma dost bolia to je všetko.dam vediet ako zajtra dopadnem

adela2020
24. jún 2019

dobre ja budem rada za každú radu 🙂 treba len veriť a nebáť sa 🙂

h_petra
24. jún 2019

Normalne je mi luto, ako zbytocne sa vystresuvavas ☹
Skus si viac uzivat, ze si tehotna. Ved si na to urcite dlho cakala a velmi si si to zelala

verona1989
autor
25. jún 2019

Dievčatá Tak bola na usg lebo ny som to nevydržala do budúceho týždňa a je to tam 🙂 gestacny vak a žlté teliesko alebo ako sa to volá.proste taká malá bodka vo vaku. Strasne sa teším a odľahlo mi. ;) neviem stale uveriť ze nic necitim ani mi nič nie je 🙂 ešte aj prsia menej bolia . Ale teším sa strasne ;)

gabuliacik
25. jún 2019

@verona1989 gratulujem,vsetko pride,ver mi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre