Ahojte maminky chcem sa spýtať tie čo čakali dievčatko mali ste nejake priznaky pre dievcatka? Napr. ze ste mali nevolnosti? Alebo tie čo ste čakali chlapčekov že vam bolo ok a nevolnosti ste nemali? Vopred vdaka.
Ahoj baby 😌 som tehotna v 20 tiždny chcela by som.vediet ake ste maly nevolnosti vy japr ja mam chlapca u neho som.mavala nevoľnosť zvracanie bolesty hlavy ,druhe tehotenstvo je bez komplikací len slabe bolesty pod bruska
Ahoj baby 😌 som tehotna v 20 tiždny chcela by som.vediet ake ste maly nevolnosti vy japr ja mam chlapca u neho som.mavala nevoľnosť zvracanie bolesty hlavy ,druhe tehotenstvo je bez komplikací len slabe bolesty pod bruska