Nevoľnosti v 20. týždni

kristi40270
20. máj 2020

Ahojte som v 20 tt a stále mam nevoľnosti. Je natom niekto podobne? Nechuti mi jest mam aj také chvíle kedy dostanem do seba jedine vyfonku alebo niečo nezdravé.

zuzkalujza
20. máj 2020

@kristi40270 buď rada, že do seba dostaneš aspoň niečo, aj keď nezdravé. Ja som do 5 mesiaca nedostala do seba nič :( a ak aj áno hneď to išlo von..... iba som chodila na infúzky.

kristi40270
autor
20. máj 2020

@zuzkalujza pfuu tak až tak zle natom niesom len ma štve ze namiesto navarenej polievky si dám chipsy viem ze keby ju zjem zvraciam hned

suzitok
20. máj 2020

Ja som zila do 20tt na záchode a ja som fakt ze nic nejedla, nepila....potom som zacala mat chute, ale tiez ako pises...bolo mi zle, ale ked som mala chut napríklad na chipsy, vyslovene som sa nimi obžrala a nic mi nebolo...raz som zjedla takto skoro 2kg jahod, tiez nic....takto to bolo cca do 25tt a vtedy som sa uz konecne mohla zacat stravovať normálne 😁
Lekarka neriesila, dieta sa vyvijalo normálne, všetko bolo ok....akurat ja som nebola ok...

uzanka16
20. máj 2020

To si ešte v pohode ja som prri druhom tehu grcala až do pôrodu a ledva dačo zjedla ci vypila všetko šlo von, aj v nemocnici na infuziach som skončila, domov keď ma pustili iba na cipkoch som bola od nevoľnosti.

veonika303
20. máj 2020

Ja som v 28.týždni a nebol by týždeň ktorý by som nezvracala a mohla som skúšať vseljake metódy čaje vody cukríky susienky ...atď nič nepomohlo jedine vydržať 🙈🙈🙈

kristi40270
autor
20. máj 2020

Asi tak treba vydržať môže to tak byt aj celé tehu vraj

suzitok
20. máj 2020

@kristi40270 ano, su zeny, ktore to maju cele tehotenstvo, ešte aj na sale zvracaju, alebo ich napina...

sense
20. máj 2020

Mne byvalo tiez zle do 20tt potom mi uz lekar dal nejake tabletky ale nazov uz neviem ale mne bolo zke zo vsetkeho sice som.nevracala ale bolo mi furt n avracanie

soni111
25. máj 2020

@kristi40270 ja som v 17tt a ešte zvraciam tiež málo čo jem , je to hrozne ale musíme vydržať...uz si mala.mlrfologicky usg?

kristi40270
autor
25. máj 2020

@soni111 morfologicky budem mať teraz 1. Júna tak sa teším snáď bude všetko dobre a potvrdí mi aj pohlavie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre