Nízky tlak v tehotenstve. Máte aj vy?

lulu1502
28. jún 2008

Ahojte aj Vás trápi nízky tlak?Mne sa neustále točí hlava, je mi zo všetkého zle hlavne ráno.Stále spím.Som v 7tt.

bubula_007
14. dec 2015

@stella25 kým ti je tak zle, radšej na PN, aby sa ti vonku nieco nestalo. Káva smrdela aj mne ale čierny čaj napodiv chutil. Este tak hovoria, ze fatra liečiva je dobrá na nízky tlak, obsahuje veľa solí ale ja som to nemohla piť, bolo mi z nej zle.

lmg01
15. dec 2015

@petrao2 dakujem 🙂 pocitam s tym ze to nemusi prejst v 12 tt, ale velmi dufam ze prejde 😀 tak uvidime

stella25
15. dec 2015

@bubula_007 skúsim tú fatru. Ale bublinky mi tiež nejdú veľmi na chuť. Ja som na čistej vode a mandarinkach momentálne zavysla. Zo vsetkeho ma páli zaha.

bubula_007
15. dec 2015

@stella25 ved to si môžeš odbublinkovat lyžičkou alebo nalejes do pohára a necháš tak chvíľu, ono to vyprchá. Tam ide skor o tie soli, ale opýtaj sa na poradni aj lekára co on na to. 😉 držím palce 😉

macrelo
2. jún 2016

No tak tebe to asi nefunguje v hlavičke . Pisat ze v tehotenstve dobre funguje na tlak coca cola a Pepsi ale neodporucas piť niektoré čaje ... Hmm klobúk dole , určite si si super matka . Ľutujem tvoje deti @spika

crystalline
28. júl 2016

Ja takisto...100/60 a k tomu este od soboty prechladnutie 😢

ebi88
20. aug 2016

@crystalline v ktorom si tyzdni? 🙂

crystalline
21. aug 2016

Dnes prave 11+1, rychlo to ubieha....ten tlak mi po dvoch tyzdnoch presiel, bolo to okolo osmeho tyzdna, tak treba len vydrzat!A ty ebi88 v ktorom si ty?

nivea777
21. aug 2016

@crystalline
@ebi88 ja tak 98 na 56..minule 84 na 54.. vcera nastastie 100 na 60a tep 92

crystalline
21. aug 2016

No len vydrz to prejde samo...ja som zvyknuta varit jedla kde ide cesnak, aby sme boli zdravi a cesnak znizuje tlak, tak vtedy som sa snazila sa tomu vyhnut...a vodu uz som nemohla ani citit vsetci vraveli ze vela pit...ale uz pri pohlade na pohar mi bolo zle 🙂 Drzim palce!

ebi88
21. aug 2016

@crystalline ja v 9 tom, @nivea77 tiez mam termin marec 🙂

ebi88
21. aug 2016

A tiez mam tlak asi 10 na 2 :D

nivea777
21. aug 2016

@ebi88 pojdem si aj dnes odmerat a TP sa mi asi posunie na april..uvidime co povie doktor na poradni

crystalline
21. aug 2016

No presne okolo toho 9teho tyzdna som to mala 😀

dankolia
16. máj 2017

Mamicky dnes rano som vstala nato ze sa mi mota hlava mam nizky tlak viete mi pomoct alebo je to normalne? To asi nie, som v40 tyzdni.

janickadr
16. máj 2017

@dankolia Napi sa mineralky, idealne Budis alebo Slatina (nie Magnezia), nieco zjedz a to jedlo si viac prisol...

dankolia
16. máj 2017

@janickadr dakujem je to fakt neprijemny pocit 😐

piskotienka
13. sep 2017

Ahoj maminy,som v 15tyzdni a brutalne ma už druhý deň pichá v hlave a boli ma 😔 dala som si kavu,ze to pomoze ale nic..taka som unavena stale,pracujem 12hodin kazdy den v tyzdni a asi je toho na mna moc :(

andrea526
8. nov 2018

Ja som tiez v 8tt a bolieva ma hlava a len by som stale spala.Tiez mam nizky tlak.Pri synovy my zase tlak skakal raz vysoky a potom zas nizky.

zeusgass
18. dec 2020

@vixi ja som v 7 mesiaci a mam tlak okolo 90/60 a 80/58, tiez sa mi toci hlava a je mi zle, doki vravel ze mam pit kavu, i ked moze vyvolat stahy maternice, berem vela magnezia, som na rizikovom to tiez nepomaha, a este ma aj zapeka, nadhera

milanija
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre