Otehotnela si po kryoembryotransfére?

Ahoj, ak si tehotná po ET/KET, daj nám rady-typy , ktoré si myslíš, že Ti pomohli k otehotneniu. Ďakujem krásne 🙂
kathrin17
24. okt 2013
@magdus999 ked ako poradit moja?
brrrcka
24. okt 2013
aj ja som zvedava 🙂
@magdus999
magdus999autor
24. okt 2013
@brrrcka tiež ideš na KET?
brrrcka
24. okt 2013
@magdus999 nie bohuzial zase od zaciatku,pri prvom nam nic neostalo,len jedno a to vlozili ale vysledok bol negativny
magdus999autor
24. okt 2013
@brrrcka neboj, všetko dobre dopadne, úspešné dievčatá nám tu poradia a všetko dobre dopadne 😃
brrrcka
24. okt 2013
@magdus999 sak uz sa tesim na tie rady,no dufam ze sa to raz podari,bo ta tuzba po babetku je strasne silna 😉
lulu77719
25. okt 2013
@magdus999 3mesiace pred ket kyselina listova ta na predpis ,obycajny celaskon a Ecko zdrava domaca strava vela ovocia potom maliny a malinovy caj hlavne klud a nestresovat sa 🙂 Ku ket som dostala estrimax ,duphlaston a utrogestan este som si kupila aj magne B6 premium dodrziavat davkovanie od lekara a nezabudat brat pravidelne lieky
magdus999autor
25. okt 2013
@lulu77719 ďakujem 😃 a je nejaký zásadný rozdiel medzi predpísanou a voľne dostupnou kyselinou listovou?
lulu77719
25. okt 2013
@magdus999 asi je mne ju doporucil jeden znami gynekolog vraj tie kombynovane vitaminy sposobuju u niektorych zien potraty tak len ciste vitaminy bez inych pridavnych latok mi kazal brat v tej na prepis je to zarucene a vo vysokej koncentracii a jedno baleenie mas na 30 dn za 1.5ei
magdus999autor
25. okt 2013
@lulu77719 no to by ma nenapadlo 😃 hneď som šla kuknúť svoju a v zložení píšu že je to čistá kyselina , 800 nejakých jednotiek v jednej tabletke, tak hádam je to dobré 😉
lulu77719
25. okt 2013
@magdus999 jasom spokojna s tou na predpis zatial cakame dvojicky a snad to bude dobre pokracovat aj dalej srdiecka nam krasne bubnovali uz v 6 tt 12 .11.nas caka 3d sono tak dufan ze budu mat vsetko co maju mat 🙂
katka_nr
22. jan 2015
Ahojte baby,tiez som bola na KET a som prave v 8 tt. Pocas pripravy som uzivala estrimax,injekcie prolutexu a lutinus,ktory uzivam stale. Moc som neverila,ze by som mohla ostat tehotna,ale podarilo sa. Kazdej odporucam mat k vsetkemu pozitivny pristup a tesit sa zo zivota🙂))) 🙂 Vsetko ostatne je nahoda.
saxana15
27. jan 2015
@katka_nr ahoj.aj ja som tesne po Ket,vlastne taham 9 tyzden.kedy si bola na vklad? Ja mam 6 neuspesnych transferov za sebou,tento,bol moj posledny a vysiel. 🙂 modlim sa aby sme to dotiahli v zdravi do uspesneho konca!
katka_nr
28. jan 2015
@saxana15 Ahoj bola som 8.12.,tiez piaty pokus,konecne uspesny. Na zaciatku boli nejake problemy,mala som stale vytok,aj s krvou a teraz mam zapal mocovych ciest,ale iank vsetko ok. :-o Dufam,ze sa to uz podari a nebudu uz ziadne problemy. Drzim palce. 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli