Pálenie záhy od 8. týždňa

lividob
30. okt 2016

Ahojte baby. Som v 11 tt a uz od cca 7-8tt trpim neskutocnym palenim zahy. Grcam 3-4 x denne a cistu kyselinu. Na gastro mi odporucil gastrotuss alebo anacid, ale nic mi nezabera. Gastrotuss mam problem prehltnut lebo je ho vela. Mam alergiu na mlieko a momentalne netolerujem ani lepok. Uz som z toho hotova. Som vyradena z cinnosti uz 4 tyzdne len lezim a nie som schopna sa o seba postarat. Je to moje druhe tehu a pri prvom som grcala do 5mes, ale nie kvoli zahe. Poradte mi prosiiiim. Uz som hotova. Vycerpana, nevladna...😢Dakujem

lucia1974
30. okt 2016

Ahoj ja som bola na tom tak isto az do konca ....mne nepomohlo nic.

lividob
autor
30. okt 2016

😢 ja uz som zufala. Este, ze sme sa prestahovali k svokre, ze sa stara o dceru, manzela a z casti aj mna. Mam z toho riadne depky.

migelka
30. okt 2016

Gastrotuss je humus a vobec nezabera.. Mne pomahala mineralka sulinka, skus ju tak po duskoch pit, moze zvysovat tlak, tak ked mas vysoky, radsej nie.

jane79
30. okt 2016

@lividob skúšala ste TUMS?Sú to také cukríky.Mne pomáhalo jedine to.

lividob
autor
30. okt 2016

Skusala som tums a aj maalox a nic

sseb
30. okt 2016

Mne pomohli mandle - ošúpané, nesolené

hettinka
30. okt 2016

mne pomohlo len porodiť ... mne nebolo zle prvé mesiace, ale práve neskor, pálenie záhy poznám dôverne. Po porode sa zistil problém so žlčníkom a mala som aj zlé hepatálky, neviem, či to súviselo.
pila som minerálu FATRA, to je jediná zásaditá na trhu a ešte normálne mlieko, ale ked maš alergiu, tak nemožeš

susybaby
30. okt 2016

Ahoj ja som grcala cele tehotenstvo, mala som prezmenu stale kyselinu jedine co som mohla pit tak dojcensku vodu lucka inak zo vsetkeho kyselina a zvracanie.

mimi8814
30. okt 2016

mne pomaha rennie, ale naozaj pomoze len porodit;-/

hettinka
30. okt 2016

ja soms a bála, aby deťom niečo nebolo, aby im nechýbali živiny, ked som vlastne ku koncu nemohla nič jesť, len rožky a mlieko ... našťastie narodili sa obaja 3500g, ale ja som mala po porode menej kíl, ako ked som otehotnela. A nepodarilo sa mi kojiť (prvé vôbec, druhé len čiastočne), asi telo už nemalo z čoho čerpať.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre