Pichavé bolesti v podbrušku v 6tt.

wierka16
9. nov 2019

Dobry den mam posledny tyzden take pichave bolesti v podbrusku niekedy pri stmsom pohybe to bodne riadne bola som u lekara potvrdil 6 tt tehu ale dal mi duphaston a povedal ze mam prist o tyzden raz som uz zamlcany potrat prekonala nemam ziadne nevolnosti dokonca i prsia som mala take pevne velmi citlive ale teraz nie ako citlive este ano ale inak ako pedtym neviem si vysvetlit ten duphaston a citala som ze v 6tt uz je vidiet akciu srdcas

veronikaszabova
9. nov 2019

A otazka je...?

hennyinnsbruck
9. nov 2019

@veronikaszabova ci majú iné s takým skúsenosti 😂.....

veronikaszabova
9. nov 2019

@hennyinnsbruck keby pouzila ciarky a bodky, bolo by to zrozumitelnejsie a mozno by aj niekto poradil 🙂

hennyinnsbruck
9. nov 2019

@wierka16 nevieš si vysvetliť ten duphaston 😳?
To je na udržanie tehotenstva...
Nedá sa ti nič poradiť len vydržať do najbližšej kontroly..

hennyinnsbruck
9. nov 2019

@veronikaszabova tiež som lustila co píše 🙄

matya12
9. nov 2019

@wierka16 Hlavne kľud, ja som bola tiež vystrašená z bolestí ale nakoniec sa to vždy ukázalo len ako rozťahovanie maternice

tosomja
9. nov 2019

Ach boze, to ako moja dcera, ked nadsene rozprava zazitky jednym dychom a nakoniec sa urazi, ked sa jej spytam, kde je pointa 😐🙈 pojdes o tyzden a budes mudrejsia, lieky su na udrzanie tehotenstva.

patriccia1
9. nov 2019

Tie bodave bolesti som mala aj ja v oblasti vajecnikov. Prvy krat tiez tusim tak v 7-8tt ked som si silno kýchla, to som sa nevedela pohnut sama asi hodinu. Potom tiez pri prudkom pohybe. Naposledy vcera ked som si smrkala nos takze predpokladam ze je to stale ked nejakym sposobom napnem brucho rychlo alebo neviem.. mavam to často a male je okej. 🤷🏻‍♀️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre