Plač v 1. trimestri

mamuch321
28. mar 2023

Ahojte, je to normálne sa len tak rozplakať z ničoho nič niekoľkokrát za deň? Je to moje prvé tehotenstvo a je to teda veľká zábava zatiaľ 😀

viestta
28. mar 2023

vsak s tebou mlatia hormony, co sa cudujes?

ivangeline
28. mar 2023

Ano.

mamuch321
autor
28. mar 2023

dobre nie som crazy 😀

tamvtme
28. mar 2023

a keby len v 1. trimestri....a to sa este tes po porode, to len budu bezdovodne place :D :D :D

pukina
28. mar 2023

@tamvtme a ked pride prvy menzes po porode?!?! nechapala som co sa to deje :D :D

monika259200
29. mar 2023

@mamuch321 ja som plakala aj pri dokumente o veľrybách🤣🤣🤣

mamuch321
autor
29. mar 2023

@monika259200 😀 😀 😀 vcera raz ked som si pomyslela ze budem s babatkom na Vianoce pozerat Popolusku 😀

katkaluky89
30. mar 2023

Ja revem furt 😅 🤣 z ničoho nič..minule som sa môjmu ospravedlňovala a on že "prečo" a ja na to "neviem" 🤣

choco6
30. mar 2023

Ja som akurát cez víkend plakala že neviem synovi poskladať blbú drevenú vláčikom dráhu a ze sa musím hrať s tými chlapčenských somarinami. Mimochodom čakám druhého chlapca. Tak som mužovi povedala ze sa s tým neviem hrať a kúpim im barbiny 🙈🤣

mamuch321
autor
30. mar 2023
beata_k
30. mar 2023

@mamuch321 Su to hormony, ale treba sa aj trosku posnazit to trochu ovladat. Ked sa male narodi, nebude cas na plackanie pri popluske.

mamuch321
autor
30. mar 2023

@beata_k ja si to dovolim ak to prezijete 😀

beata_k
30. mar 2023

@mamuch321 Joj neboj, ja prezijem. Ale poporodna depresia uz nejednou silnou zenou zamavala. Kazdopadne, drzim prst.

katkaluky89
30. mar 2023

@mamuch321 hej no čo ti poviem 🙂 dnes má šef dojal keď mi doniesol croissant s malinovym pyré ale držala som sa 🤣

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre