Potvrdenie tehotenstva - čo ma čaká na prvej kontrole v tehotenstva?

17. júl 2021

Ahojte, aké vyšetrenia vám robili na prvej kontrole ? Brali Vám aj krv prosím vás ? Mala by som byť 7+3tt vtedy a neviem čo ma čaká ďakujem za každú odpoveď 🍀❤️☺️

viktoria1425
17. júl 2021

6tt potvrdili,ze bábo je na maternici,poslali na krv a dali tehu knižku. Ale každý gyn. to robí inak,myslím,že vyšetrenie na krv a knižku niektorý dávajú neskôr.

autor
17. júl 2021

@viktoria1425 super a srdiečko už ti bolo vidno ? 🙂

petamich
17. júl 2021

zvykne sa brat odber a lekar skontroluje co potrebuje 🙂

viktoria1425
17. júl 2021

Nie 🙂 na dalsiu kontrolu som šla až v 11tt a tam bolo 🤍.

autor
17. júl 2021

@viktoria1425 ďakujem za odpoveď , tak som zvedavá ako dopadnem ja , teším sa ale aj mám stres 🙄

mikasz
17. júl 2021

Na prvej som bola 6tt+3 a uz bilo srdiecko. Dr.premerala, potom o 2t dalsia, o 2t este jedna a potom ma uz obj.na poradne.
Moja dr.dava knizku po meraniach v 12tt

luci_ba
17. júl 2021

Dr. pozrie ci je to tam kde ma byť, či je jedno alebo viac, zoberie krv, tlak, váha. Mne dali tehu knižku v 7 +1 a objdnali na ďalšiu poradňu 🙂

danulienka78
18. júl 2021

Na prvej prehliadke iba potvrdil tehotenstvo, urobil ultrazvuk, srdiečko už bilo. Žiadne odbery. Naplánoval 1. poradňu v 12.tt a až tam moc, odbery, váha a tehot.knizka.

domisha02
18. júl 2021

Ja som bola v 5tt uz bolo vidieť maličké, iba mi potvrdila ze sa jedna o začiatok tehotenstva, na kontrolu som išla sa mi zdá o 2 týždne alebo o týždeň neviem presne. Krv mi nebral, knižku som dostala v 12 týždni.

miruska2241
19. júl 2021

V 6tt mi potvrdili tehotenstvo... Na začiatku 10 tt ďalšie sono.. Bolo vidno hlavičku a hrudnik srdiečko bilo... Brali krv a vystavili knižku... Teraz 14 tt ma čaká ďalší ultrazvuk pkus krv moc atd uvidím 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre