Prášok na pranie pre alergika a nie aromatický?

demm2410
4. jún 2019

Prosim poradte mi nejaky praci prasok z ktoreho mi nebude na vracanie, co najmenej aromaticky a keby bol aj bio lebo som alergicka.

lubik87
4. jún 2019

@demm2410 eurona cerny bio prášok vyskúšaj možno majú aj vzorku

demm2410
autor
4. jún 2019

@lubik87 dakujem

pralinka86
4. jún 2019

Skus gel na pranie z bezobaloveho obchodu.. väčšinou sú jemne vone.. alebo DM a ich znacka

matkamirko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lorela
4. jún 2019

@demm2410 Detské prášky ako napr. Bupi, Lovela, Persil sensitive.

ivana.natasha
4. jún 2019

@demm2410 skus zajst do dmky, ja tam kupujem od planet pure, je hypoalergenny a bio. S tym ked operiem pradlo skoro vobec nevonia, ked vysusim v susicke, tak uz vobec. Tiez nam tie prenikave vone vadia-sme alergicky s dcerou.

adamadent
4. jún 2019

Odskusali sme viacero prasko pre alergikov, za mna vysiel najlejsie ecover zero. Je tekuty, 1,5l bal. Maju ho aj v dm ale nie v kazdej a videla som ho aj v nay elektrodom.

ukulela
4. jún 2019

ja deckam periem v gele z dmky - ecover zero. bez vone, neutralny uplne. spokojnost. vidam ho v dmke, ale aj v kauflande som ho videla.

lucyluv
4. jún 2019

Ecover Zero alebo Sonet. Ja používam ten ecover Zero a ten nemá žiadnu vôňu, preto ten prívlastok Zero. Ale chcem skúsiť aj sonet, tých je viac druhov, jeden by mal byť tusim bez vône, viem že je o dosť lacnejší ako ecover. Sú to ekologické prípravky obidva.

janage
5. jún 2019

@demm2410 my uz roky dm znacka pre deti ma to taku znacku zeleno bielu, ze odporuca komora alergikov a atopikov. Teraz akurat ale mali vypadok tak som vzala tekuty miesto prachu. Ja som poskusala vselico, ale bud sa,zhorsil ekzem alebo nevypralo. https://www.mojadm.sk/denkmit-univerzalny-praci...

karkulka111
5. jún 2019

Ahoj vyskusaj hypoalergenny FROSCH EKO BABY ma taku skoro neutralnu vonu . Za mna len ten pre deti mam vyskusane 🙂

karkulka111
5. jún 2019

@karkulka111 no vidno ze som stale s detmi 🙂 ze pisem ze ,,pre deti,, . Pouzit ho mozes aj ty ako alergicka je bez prisad 🙂

sibiriboza
6. okt 2019

Ahojte.Dozvedela som sa,ze komercne tekute pracie gely obsahuju Methylisothiazolinone,co je silny alergen sposobujuci ekzem.Su to dokonca gely na pranie detskej bielizne,ako Persil sens.,Batole,Bupi,Lovela atd.Obsahuju to aj avivaze a dokonca aj Jar.Prachy to napr. neobsahuju,ale tam moze byt ina zlozka alergen.Neviete niekto nieco o tom?

sibiriboza
6. okt 2019

Tie co odporucate napr.Ecover,Sonett a Frosch to neobsahuju,ale zase ta cena.Sme cerstvi atopici a potrebujem prat pre celu rodinu.Viem,ze sa da aj ten slis vyrobit,ale ten asi tak dobre nevyperie skvrny.Mate nejake vychytavky?

janage
6. okt 2019

@sibiriboza pozri v dm detsky prach na pranie pre citlivu pokozku ich znacka. A v tom periem detom. Ostatnym periem v ich univerzalnom. Hlavne treba,zehlit aby bolo pradlo dokonale makke. Ja som aj z vnutra aj z vonku. Teraz uz len zvnutra.

janage
6. okt 2019

@sibiriboza komu som poradila bol spokojny.

sibiriboza
6. okt 2019

@janage Dakujem za tip.A smiem sa spytat?vy ste tiez atopici?

rika271
6. okt 2019

Ahojte, ja si robím prášok doma (nastrúhané pracie mydlo KOKOS s pracou sodou). Prekážajú mi chemické vône v domácnosti. Zaviedla som kvôli ekzému na rukách a už sme pri tomto spôsobe prania ostali.

janage
6. okt 2019

@sibiriboza ano obe deti, ale aj znama silna alergicka ho moze a vyperie

ludkah1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yvett78
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yvett78
3. feb 2023

@demm2410 ja pouzivam pracie platky 100% prirodne, napiste mi, poviem vam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre