Používame cookies. Viac informácií tu. OK
beky1813
4. jan 2019

Vsetko je mozne

luluncek
autor
4. jan 2019

@beky1813 väčšia pravdepodobnosť je ,že to bude zase dievča že?

beky1813
4. jan 2019

@luluncek 50:50

fokuska
4. jan 2019

@luluncek Samozrejme, ze to moze byt chlapec. Pohlavie dietata nijako neovplyvnuje tvoje chute, ani tvar brucha, ani tvoju plet, ani vlasy ani nic ine.
Mozes mat zmenene chute, aj horsie/lepsiu plet, aj hustejsie vlasy, aj ti mozu padat - je to vplyvom tvojich hormonov a tie absolutne neovplyvnuje to, ci je dietata chlapec alebo dievca.
Cize ako bolo spomenute, je to presne 50:50

lujza_
4. jan 2019

Ja mám úplne opačné chute ako pri prvom synovi...vtedy som jedla len slané,sladké som ani cítiť nemohla.Teraz zas naopak milujem sladkosti,od rána do večera sa ich neviem dojesť.A predsa to je ZNOVA chlapec.Čiže tak isto môžem potvrdiť že chute neznamenajú vôbec nič.

lejka01
4. jan 2019

Ja mam od zaciatku druheho tehu uuuuuplne ine priznaky....prve tehu ziadne vracanie, len jest jest a jest 😂a bol to chlapec, nejake extra chute neboli...druhe tehu vracanie do cca 20 tt, teraz som 34 tt a este mi byva zle...chute ziadne extra zmeny...tesili sme sa ze to bude dievca lebo tehotenstvo uplne ine a bum bude to chlapec 😂

deti95060810
4. jan 2019

ja som mala tehotenstvo veľmi podobné len pri dvoch deťoch...presne také isté príznaky, tie isté chute, nálady, .... obe sú dievčatá a veľmi sa na seba podobajú... ešte aj priebeh chorôb je u nich taký istý...

luluncek
autor
4. jan 2019

Mala tu ,ešte nejaká žena také íste chute príznaky ako pri prvom tehu ? a aj tak pohlavie dieťatka bolo iné ?🙂

vektricka16
4. jan 2019

@luluncek a nie je to jedno ci to bude dievcatko alebo chlapec? Hlavne aby bolo babatko zdrave co tam po chutiach a priznakoch 🤗

luluncek
autor
4. jan 2019

@vektricka16 samozrejme ,aby bolo zdravé ...ale tak túžila som po chlapcovi

siska53
4. jan 2019

@luluncek to nie je zarukou pohlavia. Moja mama.mala.rozne priznaky i rozne chute a ma dve baby. Ja som mala tiez rozne a mam.rozne pohlavie.. takze nechaj to na prirodu.

luluncek
autor
4. jan 2019

@siska53 ďakujem pekne )

ketty251
9. jan 2019

Ahoj. Ja som mala pri prvom tehotenstve chute na sladké a narodil sa chlapec. Pri druhom na kyslé a narodil sa zas chlapec. Takže je to možné.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli