Prvorodička a bruško

nikvit
5. máj 2024

Ahojte žienky idem sa vás spýtať ako prvorodička som v 11 týždni od zajtra a bruško si nejak extrémne zatiaľ nevidím kedy ste videli vy prvý náznak lebo ja už sa nemôžem dočkať keď začne rásť 😊😊

wishes
5. máj 2024

@nikvit ahoj, na mne to bolo vidiet asi az v 5-6 mesiaci 🙂

aiv
5. máj 2024

@nikvit aktuálne začínam 6 mesiac a teraz začína vykukat aké take mensie tehotenské bruško 😂

deti95060810
5. máj 2024

pri prvom v 6 mes.

milanemila
5. máj 2024

@nikvit v 24tt este boli niektori ludia prekvapeni, ked som povedala, ze som tehotna pri prvom babatku. Ja mam ale velke prsia, tak mne to brucho fakt nebolo vidno az neskor. Je to individualne, ale 11tt je uplne bezne, ze nic nie je vidno.

colsami
5. máj 2024

Ked som bola s prvym v 9.mesiaci tak som realne mala brucho ze mi tipovali 5.mesiac. S kamaratkou v rovnakom termine co cakala tretie sme vyzerali komicky, realne mala 2x vacsie brucho nez ja.
Pri prvom moze byt mensie - hoci vsetko je individualne.

hylary
5. máj 2024

@nikvit 5 mesiacov pred porodom

anavixy
5. máj 2024

Ale ved to je este velmi malicko na brusko, ale uplne chapem, ze sa nevies dockat 😊

vero96
5. máj 2024

Som v 36tt a brucho nemám skoro žiadne stále 😅

pribinak
5. máj 2024

Zalezi aj od toho aký máš typ postavy, ale väčšine žien bruško vyjde až tak po 20tt

lucia13022023
5. máj 2024

30tt asi až..

andrea2323
5. máj 2024

Ja som ako prvorodička mala takú mini vypuklinku v nejakom 14-15 týždni, že to bolo troška vidno, ale videla som to asi len ja 😁 jedine keď som si dala niečo fakt že obtiahnuté, tak to bolo vidno aj pre ostatných.

larena
5. máj 2024

Ja keď som bola v 9 mesiaci tak kolega sa ma opýtal či pôjdem s ními na víno po práci a ja že ale veď ja som tehotná😂a on mi zagratuloval a spýtal sa kedy sa má narodiť a ja že za 10 dní a on skoro spadol zo stoličky lebo si myslel že to je akože novinka😂vôbec nevedel že som bola tehotná..ale zas mala som na sebe mikinu..v obtiahnutom by bolo jasné že som tehotná😀skryla by som aj do konca tehu ale teda v obtiahnutom bolo vidno tak okolo 30tt mozno..

dixitka
5. máj 2024

V 20. tt začalo byť vidno mikro brucho (ale všimli by si ho fakt len najbližší, resp. možno iba ja :D ). V 26. tt bolo síce stále malé, ale už by som to neutajila (a musela som začať nosiť voľnejšiu bundu, lebo tú spred tehotenstva už som nezapla ;))

cali2016
14. máj 2024

@nikvit tak v 5.mesiaci začal byť náznak

haraburdova
14. máj 2024

Ja som mala viditelne brusko az v 7 mesiaci, dovtedy nic.

maryetta
14. máj 2024

Pri prvom zacalo vykukat niekedy koncom 5.mesiaca.

kaca222
17. máj 2024

Je to individuálne, ja som pri prvom už v 12.tt kupovals tehotenské nohavičky a gate 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre