Rast bruška v 12 tt.

marcuskaaa2000
3. apr 2020

Ahojte baby, tie co ste tehotne v 12 tt mate uz bruska ?
Mne sa vidulo v noci brusko trosku a myslim ze to je tehu brusko ale na druhej strane tak skoro ho je vidno?

natalindaaaaa
3. apr 2020

@marcuskaaa2000 toto bolo moje v 13tt 🙂 cakam prve

lenka2710
3. apr 2020

@marcuskaaa2000 ja keď som bola v 26tt a keby som sa nepochvalila, tak nikto samozrejme okrem rodiny nevie, že som tehu 😂 takže dovtedy ho bolo fakt vidieť, len keď som si dala obtiahnute tričko! A keďže ja nosím skôr voľnejšie veci, tak bolo v utajení dosť dlhú dobu 😉

lenka2710
3. apr 2020

@marcuskaaa2000 môžeš byť len nafúknuta, ja som mala také problémy, každý večer a ráno som bola nafúknuta! Mala som problém ísť aj na veľkú a proste si aj prdnut, keď to mam takto napísať, niekedy som si myslela, že mi vyvali bok

ayanamirei
3. apr 2020

@marcuskaaa2000 velmi zalezi od postavy aku si mala predtym, ak si mala trosku tuku na brusku tak skor to bude vidno, ako ked si mala ploche brucho 🙂 ale v 12tt uz moze byt pravdaze vidno sak mrnus ma tusim kolo 10cm 🙂

c_est_la_vie
3. apr 2020

Ja som v 12 a brusko mam len trosku opuchnute, ako pred menzesom. Ale aj tak uz radsej nosim tehotenske leginy- z tesneho oblecenia mam v brusku krce.
No a vsimla som si ze sa viac zavodnujem - vecer uz mam taky minikotlik, ale rano to vzdy zmizne 🙂 Som prvorodicka, na vahe som zatial schudla 2 kila a predtym som mala sportovu postavu 🙂

bibg
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marcuskaaa2000
autor
3. apr 2020

@natalindaaaaa krasna❤ krasne brusko prajem pekne tehuľkovanie

natalindaaaaa
3. apr 2020

@marcuskaaa2000 dakujem aj tebe prajem nech ste obaja zdravucki 💓💓💓

janulka257
3. apr 2020

ahoj 🙂 mne s dvojičkami začalo byť vidno až v 15.tyzdni 😁

olafienko
9. apr 2020

@marcuskaaa2000 mne v 12t nebolo vidno este...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre