Rozbehla sa vášmu bábätku srdcová aktivita po 7. týždni?

drm21
12. jan 2023

Krásne ránko želám, Idem si k vám poradu Keďže som z toho dosť nešťastná lebo som bola dnes na kontrola u lekára a mala by som byť 6+6tt Čo je presný čas od oplodnenia, gestačný vak má 22mm bábo má len 5mm ale bohužiaľ ešte stále nevidí srdcovú aktivitu. Dal kontrolu o 14 dní že tam sa už rozhodne či ide o zamlčaný potrat😔 máte Prosím niekto skúsenosť že sa vám po 7. Týždni srdiečko rozbúchalo alebo už ani nemám dúfať keďže je ešte aj také malinké než by malo byt 😪ďakujem moc💖

drm21
autor
12. jan 2023

@maminkadeticiek to máš pravdu aj ja sa s tým upokojuje že radšej teraz ako niekedy okolo 20 týždňa, obdivujem ženy ktoré to zvládli v takom štádiu že takéto niečo strašné

drm21
autor
13. jan 2023

@casillas28 Ahoj No len neviem či bude dobre lebo bohužiaľ Dnes mám nanovo silnejšie bolesti podbruška ako keby pri menzese a do toho som začala mať taký ružový výtok niekedy s prímesou krvi a dokonca raz som na papieri videla takú malú krvnú ako keby zrazenínku, takže som momentálne už stratila veškerú nádej ale beriem to aspoň tak že keby sa podarilo vyčistiť sa samo nech nemusím podstupovať zákrok

casillas28
13. jan 2023

@drm21 ked sa to ma stat tak sa to stane...tiez som si to nevedela predstavit a stalo sa nam v 19tt...clovek nevie ovplyvnit niektore veci..

casillas28
13. jan 2023

@drm21 ak si zacala spinit s cervenou jasnou krvou tak treba ist na pohotovost...cim skor tym lepsie...bolesti ako pri menzes som mala aj okolo 10tt lebo sa roztahuje maternica ale ak krvacas tak to nie je dobre...radsej chod, povedia co sa deje a pomozu ako sa doma trapit

drm21
autor
13. jan 2023

@casillas28 No Práveže ja som povedala že radšej by som počkala kým sa to samé vyčistí A keď som si volala na pohotovosť Povedala mi že zatiaľ nemám panikári a Pokiaľ by sa aj spustilo krvácanie že mám to nechať od krvácať a až keď by mi bolo nejako moc zle tak mám prísť... No len mne sa tam objavil taký ploský kúsok ako keby krvi alebo ja neviem ako to mám popísať taký malý kúsok v celku to bolo plosky krvavý a teraz už zase pre istotu nič tak neviem,.. Ach to mi je naozaj ľúto 😪

casillas28
13. jan 2023

@drm21 ja by som sa bala ze sa mi tam porobia nejake zrazeniny alebo sa to spusti v noci...plus babatko stale moze byt, vela zien krvaca v tehotenstve a potrebuju na podporu nnejaky progesteron..ja by som uz bola tam a tlacila nech ma pozru...oni tak odpinkavaju ludi...ale samozrejme je to na tebe, drzim palce 🙂

drm21
autor
13. jan 2023

@casillas28 Ja viem no... Len neverím ze tam je aj keď zatiaľ žiadne špinenie ani krv,.. tam podľa mňa budú mať hneď názor ze Ma keďže nevidno srdce a ma 5mm 🙄 v 7tt

casillas28
14. jan 2023

@drm21 uvidis, bude tak ako ma byt. Drzim palce aby bolo vsetko ok a bola si milo prekvapena 🙂

lucka010522
1. jún 2023

@drm21 ahoj, prosím ako si dopadla?

drm21
autor
2. jún 2023

@lucka010522 ahoj bohužiaľ zle išlo o Ma 😪ale chvalabohu som opäť tehotná v 10tt a zatiaľ vyzerá všetko ôk 💖

lucka010522
2. jún 2023

@drm21 držím ti palce, určite bude teraz všetko dobre 🙂. Mna to asi teraz čaká, mala by som byt 6tt bez odozvy srdiečka a zväčšený zltkovy vak. Tak som pripravená na najhorsie. Prosím vtedy si bola na čistení alebo si sa vyčistila sama?

drm21
autor
2. jún 2023

@lucka010522 chvalabohu som sa Vyčistila sama asi tak do troch týždňov iba lekár už potom skontroloval každý týždeň či je všetko v poriadku aby niečo neostalo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre