Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Slabá čiarka na tehotenskom teste v 11 týždni

timea11121
15. jan 2013

Ahojte,zo zvedavosti som si urobila vcera tehotensky test som v 11 tyzdni a druha ciarka mi vysla taka slabucka,,,,posledny krat na ultrazvuku som bola pred 5timi tyzdnami,a zajtra idem na druhy ultrazvuk,co moze znamenat ta slaba ciarka na teste ?robila som ho spravne /dr.max/ ziadne bolesti nemam,ani krvacanie,uz 4 dni mi nieje ani zle mohla som potratit?ma s tym niekto skusenosti?

xlucia
15. jan 2013

@timea11121 prosim ta co by si potratila. priblizne okolo 11 az 12 tt , neviem presne ako si ty, sa ukoncuje tvorba placenty a hcg pomaly klesa, cize aj ciarka moze byt slaba.
prosim ta, naco si robis test v 11 tt ???????? aby si sa stresovala ???
kup si kvalitnu knihu o tehotenstve a studuj, nech ta hned nenapadaju takeho hovadiny

timea11121
autor
15. jan 2013

vazneee ?? ooo dikeees si ma kus ukludnila 🙂 toto som nevedela,tak tu knihu si asi urcite kupim a to hned zajtra...ta sama neviem naco som si kupila ten test len zo zvedavosti 😢

horalka901
15. jan 2013

Ahoj. Aj ja som mala od zaciatku tu ciarku slabu. Ziadny stres, v pohode. Tam ta ciarka bud je alebo nie. Ci slaba alebo vyrazna. Mne pomohla aj tato stranka
http://www.gynda.sk/gynekologicka-poradna
Ja som tam par krat pisala, ked som si v niecom nebola ista. Je to diskrtna stranka, nikde sa tam nzverejnuje tvoje meno, takze sa v pohode mozes pytat na co chces 😉

timea11121
autor
15. jan 2013

Ano poznam to a uz som tam pisalas 🙂 a pisali mi ze nemam sa nicoho obavat
🙂 🙂

vanda8
15. jan 2013

@timea11121 Tie peniazky co si ''vyhodila'' za ten test si mohla hodit do pokladnicky na vybavicku ! Taketo zbytocne stresovacky ti nepomozu.. hlavne si to uzivaj , si stastna zena ze si sa dostala do 11 tt. 🙂 uz si pomaly za vodou kedze prve tyzdne su najrizikovejsie.. Mala by si sa len tesit a citkat, spinkat a cerpat energiu. budes ju potrebovat ked sa male bejbytko narodi 🙂))) krasne tehulkovanie zelam 🙂

timea11121
autor
15. jan 2013

Dakujeeeem 🙂 uz zajtra sa vsetko dozviem idem aj na ultrazvuk konecne,pride ten ocakavany den 🙂

misel711
16. jan 2013

@timea11121 ako dopadol ultrazvuk???? inak aj mna napadlo ze si skusim z halusky spravit test :D ale nerobila som ho, ani vo sne by ma nenapadlo, ze by ciarka mohla byt slaba 🙂

1ivanka1
16. jan 2013

@timea11121 a predtym si si robila tehu test?

timea11121
autor
20. jan 2013

ahojte tak bola som na ultrazvuku a babatko je zdrave pohybuje sa mam uz aj prve foto 🙂 🙂 🙂 taze super pocit nechapem naco som si robila ten hlupy test len som sa stresovala 😒

1811
19. mar 2014

Ahojte, chcela by som Vás poprosiť o radu. Som 9 týždni tehotenstva a skúsila som si tehotenský test a ukázalo mi slabšiu čiarku a to na začiatku mi ukázalo dve silné čiarky. Tak ma to trošku vystrašilo, môže to niečo znamenať? Ďakujem 😒

satanka1
19. mar 2014

@1811 prečítaj si komenty vyššie...platí to isté 😉

1811
19. mar 2014

@satanka1 samozrejme že som to čítala, len som tam nenašla asi to, čo by ma uspokojilo 😉 ale aj tak dík

annalena
19. mar 2014

@1811 pozri uplne prvy koment od @xlucia hcg zacina v 3. mesiaci opat klesat, cize ti aj tehotensky test bude ukazovat slabsiu ciarku ako na zaciatku 😉

1811
19. mar 2014

@annalena ďakujem 🙂 dúfam , že to je ten správny dôvod. Všimla som si, že aj ty máš termín pôrodu v októbri 😉 Ja mám okolo 20- teho. Želám všetko dobré 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli