Sladká chuť v ústach v 8. týždni

diana20
19. okt 2016

Ahojte, som na začiatku ôsmeho týždňa a zobudila som sa so sladkou chuťou v ústach. Môže ísť o tehotenskú cukrovku?

n0mi
19. okt 2016

@diana20 nie. Iba hormony nic viac.

diana20
autor
19. okt 2016

@n0mi super, ďakujem 😊

sardinka336
19. okt 2016

booože tie tvoje temy. Ešte ze si sa nezobudla s rukou v šerbli...pripadne si v spanku mohla zjest nejakeho chrobaka, vraj sa to stava.

diana20
autor
20. okt 2016

@sardinka336 človek aby sa bál niečo sa tu opýtať, ty keď všetko vieš tak sem nechoď, alebo aspoň mne daj pokoj, ty nevieš aké mám tehotenstvo, ani aké som mala prvé, ani čo sa všetko stalo v mojom okolí, keď mám strach tak nie je vymyslený..

sardinka336
20. okt 2016

@diana20 v prvom rade sa daj psychiatricky vyšetrit alebo rovno aj liečiť. Lebo tvoje strachy su neurotické a nenormalne. Aby sa niekto bal či sa mu ,,decko v bruchu zlaklo,, tak to je na odbornika nehnevaj sa. To nie je o tom ,,bát sa opytat,, ale o tom premyšlat čo sa opytam a pripadne pouzit tu gulu čo mas na krku (rozumej hlavu) aj na niečo ine ako na jedenie, pitie.

diana20
autor
20. okt 2016

@sardinka336 tak tebe to dobre hrabe, ja som sa v živote nespýtala, či sa mi decko v bruchu zľaklo.. ani som sa toho nebála, bojím sa len chorôb a vecí, ktoré by mi mohli spôsobiť potrat a to je normálne..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre