Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Som tehotná a je mi zle. Čo mi poradíte?

lv19
1. jan 2012

strasne ma BOLI HLAVA a je mi zle uz tyzden!!!!som mesiac po um.op.krvne testy ukazali ze som tehotna,

nexa
1. jan 2012

tak na tento stav by si si mala co najskor zvyknut..🙂 😉

snehulienka
1. jan 2012

chod k dr...

traktor
1. jan 2012

isla by som k lekarke..môzes mat aj problem s tlakom..hocico ine..radsej nech ta vysetri a budes vediet, ci je to len tym tehu, ci je to nieco ine, co ti pomôze poriesit..

lv19
autor
1. jan 2012

dakujem Vam!

lutia
1. jan 2012

@lv19 nechcem ťa strašiť ale mne bolo celé 2až3mesiace zle, že jediné čo som mohla bolo ležanie na gauči :( 🙂 ale nezapríčiňoval to zlý zdravotný stav všetko som mala ok....len môj žalúdok to ťažko znášal :( ale isto treba zájsť k mudr. pre istotu

lv19
autor
1. jan 2012

viete,ratala som s tym ze mi bude zle ale hlavu mi ide tyzden roztrhnut.co zjem hned ide von a schudla som 2kg a slaba ako caj..........

tina7729
1. jan 2012

@lv19 kazda to mame inak 🙂 jednej je zle druhej nie. mne bolo nanic prve tri mesiace,nastastie ze neslo kazde jedlo von,poznam aj take,ktore behali na zachod po kazdom jedle.neboj to prejde. 🙂

diid
1. jan 2012

ked je zle od zaludka, pomaha zazvor, cukriky, suseny, nastruhany akykolvek.Tiez som brala vitamin b6 v tabletke, to pomahalo. Ked sa to bude zhorsovat, treba urcite zajst k dr.

aspinka
1. jan 2012

@lv19 pri oboch detoch mi bolo hrozne zle ja som ani nezvracala ale mala som problem so zaludkom desna bolest ako keby som vred mala neskutocne nechutenstvo pri prvom som len lezala a chradla schudla som 10kg jedla som len ovocie a plakavala som v posteli trvalo to presne do 15tyzdna pri malom som si myslela ze uz to tehotenstvo lahsie telo prijme ale chyba opakovalo sa to s tym rozdielom ze som sa tomu az tak nepoddala ale zistila som ze ked sa donutim hned rano nieco zjest mozno to bude znesitelnejsie takze som po troche kazdu chvilu nieco zjedla a bolo to o nieco lepsie zle mi bolo presne do 15 tyzdna ako pri prvom a potom to prestalo opat som schudla 10kg ale potom som zase tolko nepribrala ked mi opat zacalo velmi chutit.

pimpulienka
1. jan 2012

Ja som schudla za prve mesiace tehu cca skoro 4 kg miesto toho, aby som priberala.. Všetko možne som skušala, ale nič na žaludok mi moc nepomahalo.mala som celodenne nevolnosti cele 4 mesiace.. Viem o čom hovoríš. Musi to len samo prejsť. Treba proste vydržať, ja som si vždy povedala, že aspoň viem,že je malinka v poriadku a v brušku sa jej dari 😉 Držim palec

kamilka22
1. jan 2012

Bez k lekarke, od zaciatku tehotenstva mozes uzivat Torecan cipky - su proti nevolnostiam, mne zaberali skvele. Pri prvej dcerke som o nich nevedela ked som bola tehu, pregrcala som kompletne celych 9 mesiacov a mavala som celodenne nevolnosti. Pri synovi som to mojej lekarke zdoraznila - aj moje chudnutie pri dcerke v prvom trimestri, tak som vyfasovala Torecan a dokonca Pyridoxinove injekcie. Ja som zacinala druhe tehotenstvo ako 48 kg ziena, takze to bolo potrebne. Torecan zabral skvele a konecne som sa mohla normalne najest. Mozes vyskusat aj zazvorovy caj, ten vie upokojit zaludok, mne trosku pomohol, ale uplne nie. Drzim palce, aby Ti to coskoro preslo, mam to v zivej pamati. Pre mna bolo 1 tehotenstvo ako 9 mesacna choroba - slova ako ze si to mam uzivat ma "dojimali". Hlavne ked som od rana do vecera grcala na zachode.... Uzivat som si to zacala po porode, to uz bolo uzasne 😀

mircalla
1. jan 2012

Ja som nebrala nic, vydrzat, mala som brutalne migreny, ale co uz...tlak som mala ok, po 14 tt preslo. som zastancom nijake lieky pocas tehu, ak to neni nutne

sisa7839
2. jan 2012

Ahojte, mne býva často zle, so stresov... vtedy nič nepomaha len to vydržat, aby bol niekto pri mne, hlavne priateľ... bolenie hlavy, krče v žaludku, ked sa porozpravam s niekym hneď to prejde. A čo sa týka žalúdka, to je komplikovane, čo jesť a čo nie, z mastneho a masa byva ťažko, takže ráno ked cítim napínanie viem že malé chce papať a dava mi to najavo, takže nasilu sa naraňajkujem, rožteky, čaj.. aj ked som to predtym nemala vo zvyku a hned je deň o niečo lepši

lv19
autor
2. jan 2012

dakujem za prispevky.teraz som prisla od obv.dr. a ta mi predpisala ten Torecan ale v lekarni mi ho neodporucili.tak asi ho nebudem uzivat. Tlak mam velmi velmi nizky(aj som mavala predtym) a krv v poriadku.Viete nieco o HOMEOPATIKACH?teraz si davam Magnesium vitaminy.

kvata
2. jan 2012

nechcem strašiť, ale ja som vracala celých 9 mesiacov zo všetkého, aj z vody, ležala som 2x v nemocnici, lebo som bola dehydratovaná, tak sa snaž hlavne viac piť. Tiež som bola po umelom op. a myslela som si, že to po vybratí liekov prejde, ale nič, ani torecan nepomáhal. Drž sa, hlavne veľa oddychuj.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli