Som tehotná a svrbia ma prsia

lucija93
15. mar 2021

Ahojte žienky.

Posledný týždeň ma neskutočne svrbia prsia, robia sa mi chrasticky (vyzerá ze zo strii) a šupu sa mi bradavky... Natieram sa telovým mliekom, olejom, mam aj weledu na strie... Ale nič nepomáha už som zúfalá.. Mate alebo mali ste niektora podobný problém? A co vám zaberá?

natalala
15. mar 2021

@lucija93 a svrbia ta iba prsia ci aj ine casti tela?

lucija93
autor
15. mar 2021

@natalala iba prsia.. Keby aj iné časti tak sa asi zbláznim 😀😀

natalala
15. mar 2021

@lucija93 tak to je v podstate pozitivne, lebo ak by ta svrbelo cele telo mohla by to byt cholestaza 🙈 aj mna svrbeli, lebo sa zvacsovali extremne :D ale tiez ako pises som iba natierala donekonecna a preslo to. Nerobili sa mi az chrasticky ani strie na prsiach. Ja som vtedy nezniesla nic na nich, ked som bola doma, tak stale naholo :D

lucija93
autor
15. mar 2021

@natalala aano na holo je to najlepšie len čo v robote 😀😀 chodím na WC s mastickou a mastim 😀😀 Mne sa robia také malinke strie odspodu pŕs... Ale natieram weledou a mam pocit ze dobre zaberá ☺️ a kedy ti to asi prešlo?

jaskolka
15. mar 2021

Mňa svrbeli aj boleli zároveň, čiže sa nedalo ani skrabat 😆a hlavne v podprsenke, čiže doma som vôbec ju nemala, len na nevyhnutné časy vonku.Manžel sa nesmel ani dotknúť. Natierala som telovým mliekom, ale proste to boli hormóny a rast prsníkov, nepomohlo to. Len vydržať...

lucija93
autor
15. mar 2021

@jaskolka no mňa našťastie nebolia niak veľmi iba občas cítim.. Ale to svrbenie 😀 budeme musieť iba vydržať asi 😀😀

miiriaam
15. mar 2021

@lucija93 skus sebamed🙂krem proti striam,ja sa natieram 2x do dna a obcas zasvrbia,ale nie nejako vela...ale tak kazda sme ina,no olejceky mi to viac podrazdili..tento krem to vzdy ukludnil🙂

lucija93
autor
15. mar 2021

@miiriaam ďakujem za typ 😉 vyskúšam. Lebo je pravda ze väčšinou používam olejceky... 🤷‍♀️

miiriaam
15. mar 2021

@lucija93 mne to aj dost vadi a hned sa to vpije do oblecenia😒...kamoska mi poradila sebamed a potieram saaa a spokojna som🙂mala som aj weledu ale to som hned minula a citila sa nehydratovana

lucija93
autor
15. mar 2021

@miiriaam áno ta WELEDA dosť rýchlo vsakuje do pokožky a musím sa snou často natierať ☹️ vyskúšam ten sebamed a som zvedavá veru. Keď tých krémov a olejov je toľko 🤦‍♀️to kým by človek po skúšal co zabera

natalala
15. mar 2021

@lucija93 mne sa prsia tak do 5 mesiaca zvacsovali, to som este ani brucho nemala ale prsia obrovske :D potom to uz preslo
Ja som pouzivala bi oil, aj weledu olej ale maju dobre take jemne mandlove telove mlieko, aj obyc kokosovy olej alebo ruzovy.

lucija93
autor
15. mar 2021

@natalala no pekne... Ja som zatiaľ ešte len 3 mesiac začala... Ja nato ako ma svrbia aj strie tak ani nemám pocit ze by sa mi niak zväčšili... Skôr sú také plne 😀😀 ale veľkosť podprdy mam stále rovnakú zatiaľ 🤷‍♀️ musím poskusat ci niečo nezaberie... Doma to až tak nevadí to svrbenie ale v robote je to hrúza 😀

lucija93
autor
16. mar 2021

@miiriaam ďakujem za ten sebamed ☺️ je skvelý úplná úľava 😍😍🙏🙏🙏

miiriaam
16. mar 2021

@lucija93 nie je zaco🙂je mega,ja som spokpjna tiez🙂

miiriaam
16. mar 2021

@lucija93 aby si vedela teraz zacali bradavky svrbet mna!😀😀ale tak ja som v 9.mesiaci a je pravda,ze som si dala rano iny krem ako sebamed😀

lucija93
autor
16. mar 2021

@miiriaam 😀😀😀 tak asi musíš ostať verná sebamedu 😀😀😀 je fakt mega a ta vôňa 😍

miiriaam
16. mar 2021

@lucija93 asi ano,uz sa mi ale mina a nechce sa mi ist do dmky😀

lucija93
autor
16. mar 2021

@miiriaam ja som poslala môjho chlapa s fotkou v mobile co presne chcem🤣🤣🤣

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre