Som v 10. týždni. Ako sa mám stravovať a čo môžem robiť?

luss24
26. okt 2020

Helou helou, som tu asi prvy krat v zivote. S priatelom sme zistili ze cakame babetko poviem Vam riadny sok. Ten uz opadol a zaciname sa tesit. Rada by som nejake rady som v 10tt. Ako sa stravovat aby bolo babatko co najviac ok. Co robit nerobit. Co ma caka.... poviem Vam som riadne v strese z toho vsetkeho co nas caka ked si to predstavim. V zivote som nebola niejako oriwntovana nato ze chcem dieta preto je to ore mna este vesci stres aj ked sa uz nan brutalne tesim ❤️❤️

090255
26. okt 2020

@luss24 gratulujem🙂

cookie29
26. okt 2020

Ked si zadas termin porodu v profile, hodi ta to do terminovej skupiny, predpokladam Majovky 2021. Tam najdes zienky, ktore su zhruba v rovnakom tehotenstve...

asia83
26. okt 2020

@luss24 Robte čo doteraz. Žiadny alkohol, cigarety, stres. Jedzte všetko, najmä všetko, na čo máte práve chuť. Je to iba tehotenstvo. Držte sa.

luss24
autor
26. okt 2020

@cookie29 super dakujem za radu

vasjar
27. okt 2020

@cookie29 ja to hľadám v profile a neviem to nájsť

cookie29
27. okt 2020

@vasjar klikni na svoj profil, pod tym mas Zmen udaje. Rozklikni to
potom si vyber Cakas babatko: Ano a dopln predpokladany termin porodu. +/- len nech to bude v maji 2021

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre