Som v 10. týždni, pracujem v call centre a stále ma napína

gabika2601
25. mar 2019

Ahoj prosim Vas.kto robite na call centre? Alebo v nejakom uzavretom proestore. U nas je v jednej miestnosti 150 ludi otvorene 3 okna na vetracku cize vzduch hroza ... mne je zle napina ma vkuse kazde 2 hod musim jest. Teraz som pn ale vo stvrtok uz idem do roboty a neviem.si to ani predstavit volat s ludmi ktoty hulakaju do toho mna napina 🙂 ako ste to riesili? Neviem ako je to ci zamestanvatel mi musi zmenit pracovisko...

fridi96
25. mar 2019

No tak keď ti je zle buď doma na PN ja som doma už 5mesiacov robím tiež s ľudmi a že si tam určite ti to nerobí dobre hlavne takto na začiatku teraz som 26tt a od apríla idem ešte robiť lebo už sa nudim doma 🙂

gabika2601
autor
25. mar 2019

@fridi96 no ved toto ze doma sa idem zblazit len toto ze mi je zle. Keby mi nebolo tak v pohode. A ked si pn vychadzky mas kolko 4 hod ?

fridi96
25. mar 2019

@gabika2601 áno mám tak že doobeda 2hodiny a poobede tiež 2 ale ja som kontrolu nemala vôbec možno aj kvôli tomu lebo trvalý mám v inom okrese ako prechodný no neviem 🙂

sash37
25. mar 2019

@gabika2601 ja som robila na call centre, prvy trimester som bola pn koli zvracaniu, potom som sa vratila a od 6. Mesiaca som uz bola pn do konca, koli tej praci...prisny rezim, nemoznost ist na wc ci jest, vkuse sediet, cumiet do pc ale asi najhorsie boli tie stresy co.mi sposobovali zakaznici...robila som s americanmi a bolo to dost neprijemne...sama dr ma prehovarala na pn, tak som sa dala a som rada...

majloo
25. mar 2019

@gabika2601 ahoj, obe tehotenstva som robila na callcentre. A najhorší bol prvý trimester, bola som aj PN, kvôli spineniu, stres, nevoľnosti. Pri druhom tehu mi bývalo zle dlhšie veru, tak som chodila na pn, podľa toho, ako to bolo intenzívne. Ono mne nepridavalo ani to, že celý deň rozprávam so zákazníkmi a do toho má napína, okolo rôzne pachy. Vždy som mala vodu pri sebe a smetný kôš keby nieco. Neskôr to prešlo.

majloo
25. mar 2019

@gabika2601 a na pn vychádzky žiadne. Bola som mesiac na pn a bez vychádzok, vonku asi 40 stupňov, v byte viac. Zle mi bolo jak sviňa. Chodila som sa po 23:00 prechádzať, keď už bolo chladnejšie a nehrozilo kontroly. Vychádzky mi vyložené robili na môj stav dobre.

gabika2601
autor
26. mar 2019

@fridi96 @sash37 @ majloo dakujem Vam za rady. Asi predsa este zajtra poviem nech mi predlzi pn. Je to na nervy no zak neprijemny hulakaju proste tak to mi tiez nepomoze. Ostanem aspon do konca 3 mes. A ked uz mi bude dobre a vsetko bude ok tak pojdem do roboty. Nestoji mi to zato sa tam nervovat a este ma tam bude napinat... Moja gynda.mi hned tiez vravela nech som doma lebo berem aj lieky ze niekedy spinim... aspon dufam ze mi da vychadzky lebo ma uz porazi doma. Teraz som vypisana od obvodnej lebosom bola chora takze vychadzky som nemala a uz som mala aj kontrolu zo soc poisťovne a to som vypisana 3 tyzdne. ..tak uvidime .dakujem Vam 🙂

fridi96
26. mar 2019

Určite povedz dr že nech ti dá vychádzky lebo však tehotenstvo neni choroba len proste ti je zle ale čerstvý vzduch určite neškodí 🙂 a neviem podľa čoho chodi ta kontrola ja som čítala uz aj take že keď gyn ta výpise velmo neprídu lebo však to budeš asi tehotná no ťažko povedať už som počula že boli presne na sviatky 1.novembra a pravdaže baba nebola doma

sash37
26. mar 2019

No ja som mala vychadzky riadne 4 hodky denne, dala.som si ich od 15-19

gabika2601
autor
26. mar 2019

Ahojte tak ostala som vypisana na pn. Mam uz aj vychadzky na 4 hod

barmankaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre